1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Çok Fonksiyonelli Eşya Tasarımları!

Jessica Nabel’in tasarladığı küp şeklindeki koltuklar ahşap malzemeden yapıldı. Üzerlerindeki yumuşak köpük sayesinde oturmayı kolaylaştıran sandalyeler modern alanlar için ideal…

Hem ayna hem takı dolabı
Anneler Günü öncesi annenize hem kullanışlı hem de şık bir şey almak istiyorsanız bu ürün sizi ilham verebilir. Hem ayna hem de aksesuar dolabı olarak kullanılabilen ürün, birbirine karışan ve dağılan takıları da her daim düzenli bir şekilde muhafaza etmenizi sağlıyor.

Kırmızının dayanılmaz romantizmi
Italamp tarafından dizayn edilen orta lambası ve aksesuvarları Viktor dönemi çizgileriyle hayata geçirilmiş. Feminen bir hava yaratan tasarım renkleri değiştiğinde ortamı tamamen değiştiriyor.

Sabah koltuk akşam yatak
Koltuğun üzerinde kaç kere uyuya kalmışsınızdır? Bu fikirden yola çıkan tasarımcılar uyku tulumu olabilen bir koltuk geliştirdi.

Laptop’unuz masada derli toplu dursun
Bilgisayarınızı kullandıktan sonra birkaç hamleyle ve fazla yorulmadan toparlamak için bu platform ideal görünüyor.

Sabah Emlak/Pınar Çelik

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir?Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı.Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Maldivlerde Artık Türk Rüzgarı Esecek!

Abdurrahman Akarsu Holding, 26 yıldır inşaat, ithal mutfak, dekorasyon ve turizm alanında kazanmış olduğu tecrübeyi …