1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Carrefour ve Home İstanbul Erbil’de Açacak!

Kiralama ve yönetimini “Jones Lang LaSalle Türkiye”nin gerçekleştirdiği Kuzey Irak’ın Erbil şehrindeki alışveriş merkezi Family Mall Genel Müdürü Tufan Karaca, 60 bin metrekarelik kapalı alana sahip olan Family Mall’ın Irak’ın en büyük alışveriş merkezi olduğunu ifade etti.

Karaca, Family Mall’ın, bölgenin perakende piyasasının çıtasını yükselttiğini ve Türk perakendecilerin cirolardan çok memnun olduğunu söyledi.

45 bin metrekarelik toplam kiralanabilir alanı bulunan Family Mall bünyesinde, aralarında YKM, LCW, Koton, Kiğili, Defacto, Aydınlı Grup (US Polo, Pierre Cardin), Atasay, Dagi, Tabuu, Lufian, Bisse, Perspective, Flo, Sunset Mayo ve İç Giyim, Çilek, Panço, Colins, Rodi Mood, LTB, Xint, İşbir Yatak ve Mado’nun da bulunduğu 60 Türk markasının yer aldığını ifade eden Karaca, şöyle dedi: “Koçtaş, ilk yurtdışı yatırımını Family Mall’da gerçekleştirirken, Carrefour da bölgedeki ilk mağazasını Eylül ayında burada açacak. 10 bin metrekarelik alanda dekorasyon çalışmaları yapılıyor. Bunun yanı sıra Home İstanbul da Eylül’de 10 bin metrekarelik alanda hizmet verecek.

Günlük yaklaşık 30 bin ziyaretçisi bulunan ve bir aile merkezi özelliği de taşıyacak, AVM bünyesinde ayrıca 5 bin metrekare üzerine 14 salonlu Empire’s sineması da Erbil halkına hizmet verecek. Mağazalar ve güvenlik hizmetlerinde şu anda yaklaşık 800 kişi istihdam edilmekte. Carrefour, Home İstanbul ve sinemaların açılması ile bu rakam bini geçecek. Family Mall aynı zamanda büyük bir istihdam alanı da yarattı.” Karaca, Family Mall ile birlikte, Jones Lang LaSalle Türkiye’nin yönetimini üstlendiği alışveriş merkezlerinin sayısının 12’ye ulaştığını da sözlerine ilave etti.

AA

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Koçtaş Ekotek Mydoor Amerikan Panel Hazır Kapı 70 ve 80’lik Fiyatları

Koçtaş Ekotek Mydoor Amerikan Panel Hazır Kapı 70 lik özellikler ve fiyatı Dolu Kanat • …