1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Amplio Emlak Kurucu Ortağı Türkiye’ye Geldi!

Haliç’teki kentsel dönüşüm projelerine yatırım yapan Amplio Emlak Yatırım’ın kurucu ortağı Graebner, ofislerinin açılışı için Türkiye’ye geldi.

amplio emlak haliç, haliç kentsel dönüşüm, haliç kentsel dönüşüm çalışmaları, haliç konut projeleri, haliç yatırımlar

Almanya’nın en büyük gayrimenkul yatırımcılarından, Amplio Emlak Yatırım’ın kurucu ortağı Erwin Walter Graebner, yeni yatırımlarına yön vereceklerini, kentsel dönüşüm projelerini yönetecekleri yeni ofislerinin açılışına katılmak üzere Türkiye’ye geldi. Haliç’e kaybolan itibarını, markalı projeler ile geri kazandırmaya çalışan Amplio, konut projelerini ve yeni yatırımlarını yönetecekleri ofislerinin açılışını gerçekleştirdi.

Habertürk

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418