1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Akademik Çalışmaya Destek Daveti (Ulusal Girişimci Araştırması)

İyi Günler;

Size Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesinden ulaşıyorum. Doktora araştırma süreci kapsamında düzenlediğim “Girişimci Beklenti Araştırması”na vakit ayırıp katkı sağlarsanız memnuniyet duyarım. Araştırmanın tamamlanma süresi yaklaşık 5 dakikadır.

Araştımaya katılım sağladığınız takdirde Eylül ayında başlayacak Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi ağaç dikim şöleni çerçevesinde adınıza ağaç dikimi gerçekleştireceğimi arz ederim.

Araştırmaya katılan her üç girişimci adına boyu 1.5 -2 m ve”kızılçam, mavi sedir, ardıç, akasya, limon servi, ladin ” türlerinden olmak üzere ağaç dikimi gerçekleştirilecektir. Katılımcıların ad ve soyadları hatıra ormanında yer alacaktır. Dikilecek ağaçların finansmanı araştırmacı tarafından sağlanacaktır.

Katılım için lütfen: https://ulusalgirisimci.net/sorular.php

İyi çalışmalar dilerim.

Saygılarımla

Öğr. Gör. Veysel DAL
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi
Bucak Zeliha Tolunay Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulu
P.K. 15300 Bucak / BURDUR
E-posta: veyseldal@mehmetakif.edu.tr | veyseldal@ulusalgirisimci.net | ulusalgirisimci@gmail.com
Web: https://www.ulusalgirisimci.net
Tlf.: +90 (0248) 325 65 34 | Dahili:8739

GSM: +90 (0505) 502 26 51

Hakkında: SerMimar

Osmanlılarda mimarbaşı, SerMimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak SerMimar'ın görevleri arasındaydı.