1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

18 İlde Yapılacak 19 Stat İçin 2 Trilyon Bütçe!

Toplu Konut İdaresi ve Maliye Bakanlığı arasında imzalanan protokolle birlikte 18 ilde, şehirlerin özelliklerini yansıtacak 19 stat için çalışmalara başlandı…

18 ilde yeni stat, Afyon, maliye bakanlığı, şehir simgeleriyle stat, toki, toplu konut idaresi

Türkiye genelinde statlar için çalışmalar başlatıldı.Şehirlerin özelliklerini yansıtacak yeni statlar için 2 trilyon bütçe ayrıldı.

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) ve Maliye Bakanlığı arasında imzalanan protokolle birlikte yeni statlar için çalışmalar başladı.

18 ilde 19 stat yapma projesinde Afyon, Malatya Eskişehir, Sivas, Samsun, Gaziantep, Antalya ve Mersin’de çalışmalar başladı. Ankara, Edirne ve Kocaeli’de sırada.

Akhisar’da zeytindalı, Bursa’da timsah, Malayta’da kayısı, Samsun’da 19 mayıs, Antalya’da ise portakal temalı statlar önümüzdeki yıllarda taraftarlarını ağırlayacak.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

2020 TOKİ 100 Bin Konut Başvuruları İçin Son Gün: TOKİ Kuraları Ne Zaman?

TOKİ 100 bin konut başvuruları bugün sona eriyor. Peki TOKi kuraları ne zaman çekilecek ve …