1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Varyap Rus Yatırımcılara Anlatacak

Dünyanın En İyi Mimari Projesi Ödülü’nün sahibi Varyap Meridian, uluslararası fuarlarda tanıtılmaya devam ediyor. Varyap, St. Peterburg International Property Show’da Varyap Meridian’ı Rus yatırımcılara anlatacak.

Dünyanın En İyi Mimari Projesi, Dünyanın En İyi Mimari Projesi Ödülü, gayrimenkul geliştirme, Gayrimenkul Piyasası, Taşyapı, toki varyap meridian, Türk gayrimenkul sektörü, Türk İnşaat Sektörü, Türkiye gayrimenkul pazarı, varyap ataşehir, Varyap ile ilgili aramalar, varyap iş ilanları, Varyap Meridian, varyap meridian evleri, varyap meridian fiyat, varyap meridian fiyat listesi, varyap meridian fiyatlar, Varyap Meridian ile ilgili aramalar, varyap meridian projesi, varyap meridian reklamı, varyap meridian satılık, varyap merkez, varyap uzunlar seyrantepe canlı

Türk gayrimenkul sektöründe imza attığı başarılı projeleriyle fark yaratan Varyap, Türk inşaat sektörünü uluslararası arenada temsil etmeyi sürdürüyor. Bu doğrultuda 26-27 Ekim tarihlerinde Rusya’da düzenlenen St. Petersburg International Property Show’a katılan Varyap, Rus yatırımcılara Varyap Meridian projesini tanıtacak.

Gayrimenkul geliştirme konusunda Avrupa’dan da pek çok sektör profesyonelinin katılacağı fuarda İstanbul`un tarihi yarımadasına ve siluetine gönderme yapan eşsiz tasarımı, teknolojik alt ve üst yapısı ile şehrin en seçkin gayrimenkul projesi olan Varyap Meridian’ın ilgi çekmesi bekleniyor. 2010 yılında Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri Yarışması’nda “Dünyanın En İyi Mimari Projesi” ödülünü alan Varyap Meridian’ın özellikle lüks konut kategorisinin en iyi örneği Varyap Meridian Grand Tower ve Ataşehir’e A Plus ofis kavramını ilk kez getiren Meridian Business bloklarının Rus yatırımcılarının ilgi odağı olması hedefleniyor.

Türkiye’nin emlak sektörünün büyüklüğü ve hızlı gelişimi nedeniyle yabancı yatırımcılar için cazip bir gayrimenkul piyasası olduğunu söyleyen Varyap CEO’su Erdinç Varlıbaş, “Türkiye gayrimenkul pazarı dünyadaki yükselişini sürdürürken özellikle Avrupa, Ortadoğu ve Rusya’dan daha fazla talep görüyor. Biz Varyap olarak geliştirdiğimiz projelerin dünya standartlarında olması için özen gösteriyoruz, bu doğrultuda kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Dolayısıyla projelerimiz yurtdışından da yatırımcıları çekiyor. Çok ödüllü projemiz Varyap Meridian ise hiçbir uluslararası tanıtım yapılmamasına rağmen 20’ye yakın ülkeden yatırımcı çekti. Satışlarımızın %7’sini yurtdışına yaptık. Rus yatırımcısı ile de daha önce direkt yollarla buluşmamıştık. Bu fuarla birlikte Rus yatırımcılarıyla tanışmayı, kendimizi ve projelerimizi tanıtmayı amaçlıyoruz. Fuar boyunca hem şahsi hem kurumsal yatırımcılarla bir araya gelmeyi planlıyoruz” diye konuşuyor.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Zeybekci: T.C. Yazan Tapu Alan Vatandaşımızdır

Yabancıya satışa izin veren mütekabiliyet yasasının ardından konut bedeline göre süresiz oturma izni veya vatandaşlık …