1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Tim Towers Ankara’yı Yüksekten İzleyecek

Ankara’yı 1200 metre rakımıyla tepeden gören İncek’te Timtaş İnşaat tarafından hayata geçirilen Tim Towers’ta avantajlı ödeme koşullarının yer aldığı kampanya başladı.

tim-towers-ankarayi-yuksekten-izleyecek

İkiz kule olarak yükselen projede, satışa sunulan daireler sıfır faiz oranıyla dikkat çekiyor. Bu kapsamda tamamlanan projenin ise yüzde 30-45 arasında prim getirmesi öngörülüyor.

Pek çok projenin yükseldiği İncek’te yer alan proje, 142 metre yükseklikte, 37 ve 38 katlı iki kuleden oluşuyor. 13 bin 387 metrekarelik alan üzerinde kurulu Tim Towers, 61 bin 500 metrekarelik inşaat alanına sahip. Projede farklı tip ve büyüklüklerde 2+1, 4+1 ve 5+1 olmak üzere toplam 161 daire bulunuyor. Proje toplam alanının 12 bin metrekaresi ise yeşil alan olarak belirlendi.

Örnek dairesi hazır

Ziyaretçilerine örnek dairesinin kapılarını da açan Tim Towers’ta çeşitli ihtiyaçlara yönelik donatı alanları da yer alıyor. 23. katında yüzme havuzu yer alan projede, yeni tasarım ve ayrıcalıkların sunulduğu geniş bir lobi alanı da bulunuyor. Ankara’nın en yüksek bölgelerinden birinde yer alan projede Mogan ve Eymir Göllerinin manzarası hakim. Bu konum Tim Towers’ın 23. kat ve üstündeki daireler için seyir alanı da oluşturuyor.

Balkonlar büyüdü

Projede balkon kullanımı alışılmış ölçülerin dışına çıkılarak büyütüldü ve seyir alanları oluşturuldu. Her iki kulenin en üst katında tek daire olarak yer alan 5+1 Penthouse daireler, giriş çıkışlarına varana kadar tümüyle kişiye özel hale getirildi. Haziran 2016 tarihinde teslimlerin başlaması planlanan projede, rüzgar ve gölge yönleri de ayarlandı.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418