1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Lüks Otobüs Evi Aratmıyor!

Alman karavan üreticisi Volkner dünyanın en pahalı otobüsünü üretti. Fiyatı 1.2 milyon İngiliz sterlinine kadar çıkan otobüste Ferrari’yi park edecek bir garaj bile var…

alman üretimi lüks otobüs, ev otobüs, ferrari garajlı otobüs, lüks otobüs, lüks otobüs düsseldorf, volkner mobil gbmh

Almanya’nın Düsseldorf kentinde düzenlenen karavan fuarında Almanların ünlü karavan üreticisi Volkner Mobil GmbH’nın ürettiği lüks otobüs büyük ilgi gördü.

Lüks düşkünü ve sürekli turnelere çıkan ünlü pop yıldızlarının ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan otobüs 12.2 metre uzunluğunda. Otobüsün içinde dev bir plazma televizyonuyla birlikte lüks bir yatak odası, bulaşık makinalı, buzdolaplı ve fırınlı bir mutfak, oturma odası, konukların misafir edildiği bir bar ve muslukları altın kaplamalı bir banyo bulunuyor.

Lüks otobüste 800 litre temiz su, 600 litre kirli su ve 300 litre benzin deposu var.

Otobüste asıl dikkat çeken ayrıntı ise, Ferrari ya da Lamborghini gibi lüks otomobilleri içine alacak bir garaja sahip olması.

‘TEKERLEKLİ LÜKS EV’
Volkner Mobil GmbH’nın sahiplerinden Stephanie Volkner, “Felsefe olarak, dünyanın her tarafına gidebilecek, tekerlekli lüks bir ev inşa etmek istedik” dedi.

Stephanie Volkner, müşteri olarak ise, dünyanın her tarafında, yolculukta lüks bir yaşamı tercih eden zenginleri hedef aldıklarını söyledi.

ntvmsnbc

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418