1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Kütahya Seramik: Evinizi Görerek Dekore Edin!

Kütahya Seramik, satış noktalarında bulunan çizim programları ve danışmanlarıyla müşterilerinin mekanlara uygun, doğru ürünü seçmesine yardımcı oluyor

Dış dünyanın stresinden arındığınız yaşam alanlarınızda kullanılan seramik karolar tarzınızı yansıtır. Kütahya Seramik satış noktalarında, seçtiğiniz ürünlerin mekanlarınıza katacağı güzelliği hayal etmekle yetinmez, çizim programları sayesinde ölçülendirilmiş bir biçimde görebilirsiniz. Bu sayede mekanınıza yakışacak seramiği daha rahat ve daha özgür bir biçimde tercih etme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Seramik karolar, yaşam alanınızın dekorasyonunun en temel parçalarından birini oluşturur. Bu nedenle, vakit geçirdiğiniz alanlarda, mekana ve tarzınıza uygun seçimler yapmanız büyük önem taşır.

Kütahya Seramik’in birçok satış noktasında bulunan 2 ve 3 boyutlu çizim programları sayesinde, müşterinin istediği ürünler, verilen mekan ölçüleri doğrultusunda ölçülendirilmiş bir biçimde görülebiliyor. Bu sayede kişiler, mekanlarına yakışacak seramiği görerek, daha rahat ve özgür bir biçimde tercih edebiliyorlar.

Kütahya Seramik’in iş ortağı olan birçok mağazada bu ayrıcalıklı uygulamadan faydalanabilirsiniz.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Kütahya Seramik, Yapı Fuarı’nda Ürünlerini Sergileyecek!

Kütahya Seramik, ürünlerini Yapı-Endüstri Merkezi tarafından 27 Nisan 2011 tarihinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde …