1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Hayalinizdeki Ev Sizin Olabilir!

Ev kredisinin aylık ödemesi, gelirin yüzde 40ını geçmesin!

Özlem Denizmen:” Yıllık bütçenize evin aidat, vergi, sigorta, bakım, tadilat masraflarını da ekleyin. Çok yüksek aidatı olan evler var. Bunlardan uzak durmaya çalışın” dedi

1. Alacağınız evin yerini hafiye gibi araştırmanız şart. Çünkü eskiden olduğu gibi öyle her ev prim yapmıyor.

2. Evin gerçek değerini, uzmanlara danışarak, çevredeki evlerin fiyatlarına bakarak belirleyin. Alırken iyi pazarlık yapın ki alırken kazanın.

3. Yıllık bütçenize evin aidat, vergi, sigorta, bakım, tadilat masraflarını da ekleyin. Çok yüksek aidatı olan evler var. Bunlardan uzak durmaya çalışın.

4. Evin değerinin yüzde 25’ini peşinat olarak biriktirin. Ev kredinizin aylık ödemesi, gelirinizin yüzde 40’ını geçmesin.
5. Adım adım ilerleyin. Evler kaçmıyor, önce iki oda ile başlarsınız,

sonra 3-4 odaya çıkarsınız. Evinizin huzuru metrekaresinden daha önemli.

Posta/Özlem Denizmen

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

İnşaat Sektörü 2013 Yılında Beklentinin Üzerine Çıkacak

İnşaat sektörü 2013 yılında beklentinin üzerine çıkacak Ekonominin nabzını tutan ve en önemli sektörlerden biri …