1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Günde 10 Bin Kişi Mahall’de Buluşacak!

Türkerler İnşaat’ın Başkent’in gelişen bölgesi Eskişehir Yolu’ndaki projesi Mahall Ankara’da inşaat 2016 yılının ilk yarısında bitecek.

gunde-10-bin-kisi-mahallde-bulusacak

315 ofis, 246 konut, 191 home ofis, 78 city suits, otel ve 64 mağazayı barındıran karma proje tamamlandığında 3 bin kişinin yaşayacağı ve günde 10 bin kişinin ziyaret edeceği bir merkez oluşacak.

Kaba inşaatı biten ve çalışmaların devam ettiği projede 24 ay sıfır faiz ve 60 ay 0,85 faizli ödemenin yanı sıra “Yüzde 25 peşinatla şimdi al, teslimde ödemeye başla” kampanyası da devam ediyor.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

İzmir’de Gayrimenkul Piyasası Hızlandı

EVA Gayrimenkul Değerleme İzmir Bölge Müdürü Filiz Akkaya, İzmir’de 2019 gayrimenkul satışlarını, son ekonomik dalgalanmadan …