1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Eva Gayrimenkul Değerleme Takım Arkadaşları Arıyor!

Eva Gayrimenkul Değerleme başta olmak üzere Remax Türkiye, Yenen Mühendislik gibi İstanbul ve Ankara merkezli firmalar takım arkadaşları arıyor

Eva Gayrimenkul Değerleme takım arkadaşları arıyor!

Eva Gayrimenkul Değerleme Ankara, İzmir ve İstanbul olmak üzere farklı illerde görev alabilecek inşaat mühendisi, şehir plancısı, mimar, ve diğer mühendislik birimlerinden mezun takım arkadaşları arıyor.

Okuldan yeni mezun, 6 ay ile 2 yıl arasında iş tecrübesi olan bay ve bayan adaylar takıma katılabilir.
www.kariyer.net
777 487

Yenen Mühendislik kalite kontrol elemanı alacak
Yenen Mühendislik, MYO mezunu, teknik resim okuyup yorumlayabilen, ofis programlarını kullanabilen, Anadolu yakasında ikamet eden, takım arkadaşları istihdam edecek.
ozlem.erturk@yenen.com

GN Proje, mekanik tasarım mühendisi alacak
Mekanik tesisat projelendirme konusunda en az 3 yıl deneyimli, öğrenmeye açık, insani ilişkilerde başarılı, seyahat engeli olmayan, askerlik görevini tamamlamış bay ve bayan makine mühendisleri aranıyor.
info@gnproje.com

Ataşehir’deki markalı konut projesi için mimar aranıyor
Ataşehir’de yapımı devam eden lük konut projesinde görevlendirilmek üzere ODTÜ, Mimar Sinan, ve YTÜ’nün mimarlık bölümlerinden mezun, ince imalatlarda en az 5 yıl deneyimli, büyük ölçekli konut projelerinde görev almış, proje bilgisi olan, esnek çalışma saatlerine uyabilecek ince işler mimarları aranıyor.
ikbasvuru2010@hotmail.com

Birsu Yapı
Birsu Yapı, koordinatör olarak görevlendirmek üzere altyapı işlerinde deneyimli, Ankara merkezde görev alabilecek, hak ediş ve kesin hesap tecrübesi olan inşaat mühendisi arıyor.

Firma buna ilaveten içme suyu gibi işlerde en az 10 yıl deneyimli şantiye şefleri, 5 yıl tecrübeli saha şefleri ve sekreter de arıyor.
0312 284 21 52
birsuyapi@gmail.com

Dumanoğlu Mühendislik inşaat mühendisi arıyor
Ankara’da görev yapacak inşaat mühendisinin iyi derecede İngilizce bilmesi, beton ve çelik proje yapımında tecrübeli olması gerekiyor.
www.kariyer.net
776 399

Persan iç mimar arıyor
Persan, ev tekstili ve dekorasyon konusunda görevlendirilmek üzere iç mimar, güzel sanatlar fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun, 35 yaşını aşmamış, bay ve bayan satış temsilcileri arıyor.
www.kariyer.net
779 707

Tepe Prefabrik şantiye şefi arıyor
Tepe Prefabrik, Ankara tesislerinde şantiye şefi olarak görevlendirilmek üzere inşaat mühendisi ve mimar arıyor. Adayların çelik yapılarda deneyimli ve 5 yıl şantiyelerde görev almış olması, iyi derecede İngilizce bilmesi gerekiyor.
www.kariyer.net
777 842

Remax Türkiye, gayrimenkul danışmanı arıyor
30 yaş üzeri, tercihen üniversite mezunu, girişimci, özgüvenli ve gayrimenkul dünyasında yer alabilecek danışmanlar aranıyor.
www.kariyer.net
763 887

Masse, iç mimar arıyor
Kale Seramik’in bayiliğini yapan Masse, birlikte çalışmak üzere mimar ve iç mimar arıyor. Adayların yapı sektöründe minimum 1yıl satış tecrübesinin olması, analitik düşünebilmesi ve yoğun tempoya uyabilmesi gerekiyor.
www.kariyer.net
777 744

Kambeton inşaat mühendisi arıyor
K. Maraş’ta görevlendirilmek üzere bütçe ve planlama mühendisi arıyor. Şantiyede görev alacak adayların inşaat mühendisliği bölümünden mezun olması, autocad ve primavera programlarını kullanabilmesi gerekiyor.
www.kariyer.net
784 270
782 792

Hüseyin Belibağlı/emlakkulisi.com

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Altınla Bir Tek Gayrimenkul Yarıştı!

Konut projelerinde prim yüzde 200’ü buldu Eva Gayrimenkul Değerleme şirketinin araştırmasına göre, 2007 yılında 300 …