1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Bungalovlarda Yılbaşı Yoğunluğu

Yılbaşı tatili için konaklama planları yapanların yöneldiği bungalov evlerde fiyatların yılbaşında 3 kat artması bekleniyor.

Yılbaşı tatili için konaklama planları yapanlar, alternatif bir tatil seçeneği olarak bungalov evlere yöneliyor.

Tatilox Kurucu Ortağı Fırat Çavğa ise yılbaşında bungalov fiyatlarında üç kat artış beklediğini belirterek, en yüksek talebin olduğu bölgeleri Sapanca, Karadeniz, Kapadokya, Mersin, Kahramanmaraş, Ege ve Güneydoğu olarak sıraladı.

Çavğa fiyatlara ilişkin ise şunları söyledi:

“Bungalov fiyatları; kiralama dönemi, evin konumu ve yapısı gibi faktörlere göre değişebiliyor.

Tatilox’un verilerine göre 2023 Sapanca bungalov otel fiyatları günlük iki kişi için 1.750 TL ile 5 bin TL aralığında yer aldı.

Diğer bölgeleri ise şöyle sıralayabiliriz; Karadeniz bölgesi (1.500-3 bin 500 TL), Ege bölgesi (1.400-3 bin TL), Antalya bölgesi (1.500-3 bin 500 TL), Mersin bölgesi (1.500-4 bin TL), Kapadokya bölgesi (1.500-5 bin TL), Güneydoğu bölgesi (1.800-3 bin TL), İç Anadolu bölgesi (2 bin-5 bin 500 TL).”

Hakkında: SerMimar

Osmanlılarda mimarbaşı, SerMimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak SerMimar'ın görevleri arasındaydı.

Ayrıca...

Depremzede KOBİ’lere Finansman Desteğinin Detayları Belli Oldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan depremzede KOBİ’lere faizsiz finansman desteğinde üst limit ağır hasarlılar …