1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Bau 13’e 35 Türk Şirketi Katılıyor

Almanya’nın Münih kentinde düzenlenen Bau 13 inşaat fuarına Türkiye’den 35 şirket katılıyor.

bau-13e-35-turk-sirketi-katiliyor

Almanya’nın Münih kentinde düzenlenen Bau 13 inşaat fuarına Türkiye’den 35 şirket katılıyor.

İki yılda bir yapılan fuara bu yıl, Türkiye’nin de aralarında bulunduğu 41 ülkeden toplam 2 bin 60 şirket yaklaşık 180 bin metre kare alanda inşaat sektörüyle ilgili ürünler sergiliyor.

Münih Başkonsolosu Hidayet Eriş, Konsolos Selçuk Eke ve ticaret ataşeleri Cevdet Baykal ve İsmet Salihoğlu ile birlikte fuarda yer alan Türk şirketlerin stantlarını ziyaret ederek bilgi aldı.

Eriş, bu sektörün 72 iş kolunu içine alarak Türkiye’nin lokomotif sektörlerinden biri olduğunu belirterek, alanının en önemli fuarlardan olan Bau 13’e 35 Türk şirketinin katılmasından dolayı gurur duyduğunu belirtti.

19 Ocak’a kadar açık kalacak fuara 200 binin üzerinde ziyaretçi bekleniyor.

AA

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418