1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Autopia Mimari Projesi ile Türkiye ve Avrupa’da Birinci Oldu!

24 Eylül Cuma günü İngiltere’nin başkenti Londra’da düzenlenen Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri yarışmasında hem Türkiye hemde Avrupa’nın 2010 yılındaki Mimari Projesi kategorilerinde birincilik ödülleri Autopia’nın oldu

24 Eylül Cuma günü İngiltere’nin başkenti Londra’da düzenlenen Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri yarışmasında hem Türkiye’nin 2010 yılındaki Mimari Projesi hem de Avrupa’nın 2010 yılındaki Mimari Projesi kategorilerinde birincilik ödüllerini kazanan Autopia bu sene düzenlenen ödül törenine adeta damgasını vurdu.

Global emlak dünyasının üst düzey profesyonellerinin bir araya geldiği törende kazandığı iki ödül ve sahip olduğu benzersiz projesi ile tüm katılımcıların takdirini toplayan Autopia, 50 kişilik değerlendirme kurulu tarafından her iki kategoride de rakiplerinden çok yüksek oranda puanlar alma başarısını gösterdi ve 27 Kasım 2010 tarihinde yine Londra’da bu kez ‘Dünyanın En İyisi’ni bulmak için düzenlenecek yarışmaya katılmaya hak kazandı.

İngiltere büyükelçimiz Sn. Ünal Çeviköz’ün onurlandırdığı Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri gala ve ödül töreninde, Keleşoğlu İnşaaat Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mustafa Keleş, Gül İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Yaşar Gül, Autopia Projesi mimarları Dara Kırmızıtoprak ve Gökhan Avcıoğlu ile Autopia Genel Müdürü Bilge Çalıklı Arpacı, böylesine üst düzey bir yarışmada birincilikler almanın onurunu yaşarken, dünyada takdir toplayan bir Türkiye projesine imza atmaktan son derece gururlu olduklarının altını çizdi.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

İstanbul’da Altı Farklı Projede Satılık 6 Konut!

İstanbul’da marka konut üreten Kuzu Grup, Gül İnşaat, Dumankaya ve DAP’ın projelerinde yer alan 6 …