1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Cengiz Acar, Sentez Gayrimenkul Yatırım Sanayi A.Ş.’yi Kurdu!

Sentez Gayrimenkul Yatırım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’nin Yönetim Kurulu Başkanı olarak Cengiz Acar, Başkan Yardımcısı olarak Erhan Şahintürk, Yönetim Kurulu Üyesi olarak Hüseyin Acar ve Osman Baykan görev yapacak

Sentez Gayrimenkul Yatırım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi; Cengiz Acar, Özgenç Özenç, Osman Baykan, Erhan Şahintürk ve Hüseyin Acar tarafından 4 milyon 200 bin TL sermaye ile kuruldu.

İstanbul Güngören semtinde yer alan firmanın iş konusu; Yurt içinde ve yurt dışında her türlü mimarlık ve mühendislik montaj, tesisat, çevre düzenleme, dekorasyon işleri ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işleri yapmak olarak belirlendi.

Şirketin sermayesi A ve B olmak üzere iki grup hisse senedine ayrıldı. Buna göre;

A Grubu:
1-Cengiz Acar – 275 bin TL,
2-Özgenç Özenç – 552 bin TL,
3-Osman Baykan – 550 bin TL,
4-Erhan Şahintürk – 550 bin TL,
5-Hüseyin Acar – 275 bin TL.

B Grubu:
1-Cengiz Acar – 250 bin TL,
2-Özgenç Özenç – 500 bin TL,
3-Osman Baykan – 500 bin TL,
4-Erhan Şahintürk – 500 bin TL,
5-Hüseyin Acar – 250 bin TL.

Sentez Gayrimenkul Yatırım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’nin Yönetim Kurulu Başkanı olarak Cengiz Acar, Başkan Yardımcısı olarak Erhan Şahintürk, Yönetim Kurulu Üyesi olarak Hüseyin Acar ve Osman Baykan görev yapacak.

Adres: Genç Osman Mahallesi, Doğan Bey Caddesi-Güngören

İclal Süzgün/Emlakkulisi.com

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418