Ukra İnşaat 2011’de Yüzde 200 Büyüdü!

Editör: SerMimar Tarih: 29 - Mayıs - 2012
Sosyal Paylaşım: Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş twitter

Ukra İnşaat’ın Hane Plus projesinde yaşam başlıyor. 800 konutun yer aldığı projenin ilk anahtar teslimleri 17 Nisan’da yapıldı

Tüm projelerinde hızlı ilerleme kaydettiklerini ve başarılı kampanyalar ile de yüksek satış rakamlanna ulaştıklarını söyleyen Ukra İnaat CEO’su Kürşat Tuncel, şunlan söyledi: “Ukra İnşaat olarak erişilebilir fiyata kaliteli konut üretiyoruz. Bu da satışlarımızda hızlı yol kaydetmemizi sağladı. Ukra İnşaat olarak 2011 yılında yüzde 200 büyüdük. Hane Plus da dahil olmak üzere 2000’e yakın ev satışı gerçekleştirdik. Projelerimiz, yatırımcılar için de iyi bir alternatif oldu” dedi.

Esenyurt’ta ana cadde üzerinde bulunan, üç blokta 800 konut ve 8 mağazadan oluşan Hane Plus’ta 17 Nisan tarihinden itibaren C bloğun anahtarlan sahiplerine teslim ediliyor. A ve B bloğun anahtar teslimi ise bu ay ve haziran ayında yapılacak. İlk evini almak isteyenlerin yanı sıra yatırımcılardan da projelerimize büyük ilgi gördük. Ceçtiğimiz yıl ocak-ekim ayları arasında Ukra konut projeleri yatırımcısına yüzde 46 oranında kazandırdı. ”

Star

E-Mail Aboneliği İle Haberiniz Olsun!

Mail Adresinizi Giriniz:

KATEGORİ: Sektörel Haberler

ÖNCEKİ KONU: »
SONRAKİ KONU: « 


Yorumlara Kapalıdır.

SPONSOR

Mimari, Elektrik, Mekanik, Statik Proje