Türk Müteahhitler 19-20 Ekim’de Ukrayna’da!

Editör: SerMimar Tarih: 19 - Eylül - 2012
Sosyal Paylaşım: Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş twitter

Türkiye emlak pazarına büyük ilgi gösteren Ukraynalı alıcı ve gayrimenkul yatırımcılarına özel düzenlenen “Home in Turkey – Türk Gayrimenkul Projeleri Tanıtım Günleri”ne geri sayım başlarken, Ukrayna basını özel buluşmaya geniş yer ayırıyor

Home in Turkey, Think Free Event Seyahat Ajansı, Türk Gayrimenkul Projeleri Tanıtım Günleri

Kiev’de düzenlenecek Tanıtım Günleri’ne Türkiye’nin önde gelen müteahhitlik kuruluşları iddialı projeleriyle katılıyor.

Think Free Event Seyahat Ajansı ve İMC Production tarafından 19-20 Ekim 2012 tarihleri arasında Kiev’de düzenlenecek olan “Home in Turkey – Türk Gayrimenkul Projeleri Tanıtım Günleri”nde, Türkiye’nin önde gelen inşaat firmaları Ukraynalı potansiyel alıcı ve yatırımcılarla bir araya gelecek, projelerinin tanıtımı ve satışını gerçekleştirecekler. Kiev basınının geniş yer verdiği “Home in Turkey” tanıtım günleri için rezervasyonlar devam ediyor.Türkiye Gayrimenkul Sektörü dünyanın tersine 2012 yılı ilk çeyreğini 2.8 büyüme ile tamamladı buda Kievde’ki etkinliğe rağbeti daha da artırdı.

Favori ülke Türkiye
Yeni yasal düzenlemelerin getirdiği kolaylıklar ve mütekabiliyet yasasının ardından yabancıların Türkiye’den emlak alımları da ivme kazandı. Türkiye emlak pazarına büyük ilgi gösteren ülkeler arasında bulunan Ukrayna ise, yalnızca bir saatlik uçuş mesafesi olması, turistik tercih bakımından öncelikli ülke olması ve kültürel yakınlık gibi nedenler dolayısıyla Türkiye’ye büyük ilgi duyuyor ve Türkiye emlak pazarını son derece cazip kılıyor.

Kiev’in ünlü beş yıldızlı oteli Fairmont Grand Holel’de düzenlenecek olan “Home in Turkey” buluşmasında Türkiye’yi yakından tanıyan Ukraynalı yatırımcılar ve potansiyel alıcılar hazır bulunacak. Özel davetli katılımcılar arasında Ukraynalı üst düzey bürokratlar, iş dünyasının tanınmış simaları, yatırımcılar, yatırım bankacıları, gayrimenkul geliştiricileri, uluslararası emlak alıcıları, ikinci ev yatırımcıları, yatırım ajansları, emlak pazarlama şirketleri ve uzmanları yer alıyor. Uluhan Grup,Turyapı,Sarp Group,Rumeli Gayrımenkul,Sotheby’s İnternational etkinlikte yerlerini aldılar.

Büyük tanıtım çıkartması
Büyük buluşma öncesinde Kiev’de “Home in Turkey” tanıtım günlerini duymayan Ukraynalı kalmadı. Gerçekleştirilen büyük tanıtım kampanyası kapsamında şehrin dört bir yanında outdoor çalışmaları yapıldı, basın ve haber ajanslarına duyurular geçildi, gayrimenkul ve iş adamlarına özel tanıtımlar gerçekleştirildi.Türk Havayollarına bu etkinlik için günler öncesinden rezervasyonlar yaptırıldı.

Türk gayrimenkul sektörünün Ukrayna çıkartması olmaya aday “Home in Turkey – Türk Gayrimenkul Projeleri Tanıtım Günleri”nin katılım şartları için bkz. www.thinkfree-tr.com, weare@thinkfree-tr.com www.hitfair.org

E-Mail Aboneliği İle Haberiniz Olsun!

Mail Adresinizi Giriniz:

KATEGORİ: Sektörel Haberler

ÖNCEKİ KONU: »
SONRAKİ KONU: « 


Yanıt Gönder

SPONSOR

Mimari, Elektrik, Mekanik, Statik Proje