1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

TOKİ İhale İle Başkanlığa Yemek Alacak!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), başkanlığa ait yemek hizmeti alım işini ihaleye çıkartacak. İhale, açık ihale usulüne göre, 3 Kasım 2011 tarihinde gerçekleştirilecek.

Katı atık aktarma istasyonlarının işletilmesi işi hizmeti alınacak
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma Ve Kontrol Daire Başkanlığı Atık Yönetimi Müdürlüğü, Avrupa yakası Baruthane ve Yenibosna katı atık aktarma istasyonlarının işletilmesi ve belediye atıklarının düzenli depolama sahasına nakliyesi işini ihaleye çıkartacak. İhale, açık ihale usulü ile 3 Kasım 2011 tarihinde yapılacak.

Binek araç kiralama hizmeti alınacak
Tuzla Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, binek araç kiralama hizmeti alacak. İhale, açık ihale usulü ile 14 Kasım 2011 tarihinde gerçekleştirilecek.

Eğitim hizmeti alınacak
Kadıköy Belediye Başkanlığı, çeşitli branşlarda 2012 yılı eğitim hizmeti alımı işini ihaleye çıkartacak. İhale, açık ihale usulüne göre, 16 Kasım 2011 tarihinde yapılacak.

Özel güvenlik hizmeti alınacak
Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı, özel güvenlik hizmet alımı ihalesi gerçekleştirecek. İhale, açık ihale usulü ile 1 Kasım 2011 tarihinde yapılacak.

Personel hizmeti alınacak
Türkiye Bilimler Akademisi Başkanlığı (TÜBA), personel çalıştırılmasına dayalı işçilik hizmet alımı işini ihaleye çıkartacak. Açık ihale usulü ile yapılacak ihale, 3 Kasım 2011 tarihinde gerçekleştirilecek.

Web portalı hizmeti alınacak
Diyanet İşleri Başkanlığı, Web portalı hizmet alımı ihalesini, 26 Ekim 2011 tarihinde açık ihale usulü ile yapacak.

AA

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

2020 TOKİ 100 Bin Konut Başvuruları İçin Son Gün: TOKİ Kuraları Ne Zaman?

TOKİ 100 bin konut başvuruları bugün sona eriyor. Peki TOKi kuraları ne zaman çekilecek ve …