Tokar, Radisson Blu Otel’in Mekanik Tesisat İşlerini Üstlendi!

Editör: SerMimar Tarih: 30 - Mayıs - 2011
Sosyal Paylaşım: Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş twitter

Türkiye’nin en eski ve köklü mekanik tesisat müteahhitlerinden biri olan TOKAR A.Ş., çalışmalarına, uzman olduğu konulardan biri olan otel projeleriyle devam ediyor….

Öyle ki, İstanbul Ataşehir’de inşa edilecek olan ve bölgeye bir ivme kazandırması beklenen Radisson Blu Otel Projesi’nin Mekanik Tesisat Müteahhitliği de yine TOKAR A.Ş. tarafından üstlenildi.

Ataşehir’de inşa edilecek Radisson Blu Otel, 5 yıldızlı ve 195 odalı olacak.Otelin ısıtma, soğutma, havalandırma, yangın ve sıhhi tesisat işlerini de TOKAR A.Ş. yapacak.

Projenin ana müteahhidi ise TOKAR’ın daha önce birçok projede birlikte çalıştığı Ant Yapı…
TOKAR A.Ş.’nin Mekanik Tesisat Projelerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Özcan YILMAZ; “Bilinen en eski Mekanik Tesisat Müteahhitlerinden biri olan şirketimizin Oteller konusunda ayrı bir birikim ve uzmanlığı var.Daha önce İstanbul Hilton, Sultanahmet Four Seasons, Kütahya, Konya, Şanlıurfa ve Mardin Hilton Otelleri gibi önemli Otel projelerimiz oldu.Şu sıralarda İstanbul Etiler’deki Etiler Turizm Merkezi’ne de devam ediyoruz.En son olarak yine İstanbul Ataşehir’de yapılacak Radisson Blu Otelin mekanik tesisat müteahhitliğini de şirketimiz üstlendi.Oteller konusundaki tecrübe ve başarımız karşısında bu iş de TOKAR’a verildi.Bu otelin bölgeye bir hareketlilik ve katma değer sağlayacağı düşünülmekte.Biz de bu önemli projede üzerimize düşeni yine adımıza yakışır bir şekilde yerine getireceğiz” dedi.

E-Mail Aboneliği İle Haberiniz Olsun!

Mail Adresinizi Giriniz:

KATEGORİ: Sektörel Haberler

ÖNCEKİ KONU: »
SONRAKİ KONU: « 


Yorumlara Kapalıdır.

SPONSOR

Mimari, Elektrik, Mekanik, Statik Proje