TEB, Çiftçileri Konut Taşıt Sahibi Yapıyor!

Editör: SerMimar Tarih: 30 - Ağustos - 2012
Sosyal Paylaşım: Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş twitter

TEB Tarım Bankacılığı Satış ve Koordinasyon Yöneticisi Habip Güzel, çiftçilerin tarımsal girdilerini finanse etmenin yanında yeni projelerini de hayata geçirmelerini sağladıklarını söyledi

habip güzel, Hasat Vadeli Konut ve Taşıt Kredisi, Teb, TEB Tarım Bankacılığı, TEB Tarım Bankacılığı Satış ve Koordinasyon Yöneticisi Habip Güzel

Güzel, “Çiftçilere hasat vadeli konut ve taşıt kredisi veriyoruz. Çiftçilerin konut alımlarını finanse etmek amacıyla oluşturulan kredi ürününü 10 yıl vadede kullandırabiliyoruz. Ayrıca çiftçilerimize, traktör kredilerindeki desteğe ek olarak hususi taşıt kredilerinde de hasat vadeli ödeme seçeneği sunuyoruz”

TEB Tanm Bankacılığı Satış ve Koordinasyon Yöneticisi Habip Güzel, tanmın stratejik önemi ve ekonomik değeri ile dünyada yükselen bir sektör konumunda olduğunu belirterek, Türk Ekonomi Bankası olarak tanm sektörünün sahip olduğu özel yapıya uygun ürün ve hizmetleri kapsayan Tanm Bankacılığı’ işkoluyla sektörün ve üreticinin ihtiyaçlanna uygun, tanmsal üretimin şartlannı ve dinamiklerini esas alan ürünlerle çiftçilerin yanında yer aldıklannı söyledi. Güzel, “TEB Tanm Bankacılığı olarak devam eden çalışmalarımızı, geniş ürün yelpazemizi ve üreticilerimize sunmuş olduğumuz hizmetlerimizi her geçen gün biraz daha artınyoruz. Çiftçilerimizin tanmsal girdilerini finanse etmenin yanında yeni projelerini de hayata geçirmelerini sağlayarak, ürün yelpazemizi genişletiyoruz.

Bu ürünlerimizden biri de sadece çiftçilerimizin kullanımına sunduğumuz Hasat Vadeli Konut ve Taşıt Kredisi ürünümüzdür” diye konuştu.

Hasat vadeli kredi olanağı Çiftçilere hasat vadeli konut ve taşıt kredisi verdiklerini dile getiren Habip Güzel, çiftçilerin konut alımlannı finanse etmek amacıyla oluşturulan kredi ürününü 10 yıl gibi uzun vadede kullandırabildiklerini kaydetti.

Habip Güzel, “Ürünün ödeme planı, hasat dönemi ve ürün bedeli tahsilatına bağlı olarak aylık eşit taksitli olabileceği gibi 3 aylık, 6 aylık ve hasat vadeli olarak yıllık olarak düzenlenebilmektedir.

Bununla birlikte çiftçilerimize, traktör kredilerinde vermiş olduğumuz desteğe ilave olarak hususi amaçlı taşıt kredilerinde de hasat vadeli ödeme seçeneği sunuyoruz. Çiftçilerimizin sıfır km ve ikinci el hususi taşıt alımlarını finanse etmek amacı ile oluşturduğumuz taşıt kredilerinde de hasat vadeli ödeme planı olanaklan sunulmakta ve 48 ay vadeye kadar taşıt kredisi kullandıranı yapılabilmektedir” dedi.

Posta

E-Mail Aboneliği İle Haberiniz Olsun!

Mail Adresinizi Giriniz:

KATEGORİ: Sektörel Haberler

ÖNCEKİ KONU: »
SONRAKİ KONU: « 


Yorumlara Kapalıdır.

SPONSOR

Mimari, Elektrik, Mekanik, Statik Proje