Reklamı Kapat

Tayyip Erdoğan: Toplu Konutta Kentler Değişecek!

Editör: SerMimar Tarih: 1 - Temmuz - 2011
Sosyal Paylaşım: Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş twitter

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi’nde düzenlenen grup toplantısında yaptığı konuşmada, “Toplu konutta nasıl kentlerin değiştiğini göreceksiniz. Ustalık döneminde o açıkladığımız o dev projeleri süratle başlatacağız” dedi

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi’nde düzenlenen AK Parti Grup Toplantısı’nda milletvekillerine seslendi. Türkiye’ye çok hizmetler verdiklerini anlatan Erdoğan, milletvekillerine bu dönem Anadolu’yu dolaştıklarında bu eserleri göreceklerini söyledi. Başbakan Erdoğan, milletvekillerine şöyle seslendi:

“Sadece ilinizin milletvekili olarak kalmayacaksınız, yeri gelecek grubumuz sizi Anadolu’nun değişik yerlerine de gönderecek. Bu gidiş gelişlerde Anadolu’yu ne hale getirdiğimizi göreceksiniz. Her alanda, eğitimde sağlıkta ulaşımda, adalette aklınıza ne gelirse, enerjide neler olduğunu göreceksiniz. Toplu konutta nasıl kentlerin değiştiğini göreceksiniz. Allah’ın izni, milletin desteği sizlerin gayretiyle inşallah ustalık döneminde o açıkladığımız o dev projeleri süratle başlatacak ve yol haritasında 2015’e kadar bitenleri süratle bitireceğiz. Devam edenler de zaten devam edecek.”

AA

E-Mail Aboneliği İle Haberiniz Olsun!

Mail Adresinizi Giriniz:

KATEGORİ: Sektörel Haberler

ÖNCEKİ KONU: »
SONRAKİ KONU: « 


Yorumlara Kapalıdır.

SPONSOR

Mimari, Elektrik, Mekanik, Statik Proje