Sektörel Haberler

SVN İnşaat İzmit’te Açıldı

Çaykaralı genç iş adama Murat Sevinç’in sahibi olduğu SVN İnşaatın Kocaeli ili İzmit ilçesinde faaliyetlerini yürüttüğü bürosu davetlilerin katılımı açıldı.

svn-insaat-izmitte-acildi

Çaykaralı genç iş adama Murat Sevinç’in sahibi olduğu SVN İnşaatın faaliyetlerini yürüttüğü Kocaeli ili İzmit ilçesi Bekirdere Mahallesi Turan Güneş caddesinde bulunan bürosu davetlilerin katılımı Pazar günü saat 13.00 de açıldı.

Büronun açılışını İzmit belediye başkanı Dr. Nevzat Doğan Yaptı. Açılış törenine iş adamları esnaf ve Trabzonlu hemşerilerimiz katıldı. Dua yapılmasının ardından İzmit belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan kısa bir konuşma yaptı. Doğan yaptığı kısa konuşmada “öncelikle hayırlı olsun, helalinden bol rızık nasip etsin. Girişimci olmak lazım, ben bu firmanın sahiplerine başarılar diliyorum hayırlı olsun “diyerek sözlerini tamamladı ve kurdeleyi kesti. Daha sonra davetlilere ikramda bulunuldu.

SVN İnşaatı sahibi Murat Sevinç yaptığı açıklamada “İnşat alanında belirli bir birikimim var yıllarca taşeronluk yaptım. Şimdi ise bilgi ve birikimimi kullanmak için SVN inşaatı kurdum. Rahmetli babam 1965-75 li yılların önemli müteahhitlerindendi. Rahatsızlandı ve inşat işlerini bıraktı. O gün Sevinç inşaat olarak faaliyette bulunan ve bu günkü değerlerle önemli bir rakam teşkil eden ihale karnesini SVN inşaata aktardım. Kocaeli merkezli bir firmayız. Şu anda Yenişehir mahallesinde devam eden özel inşaatlarımız vardır. İlerleyen günlerde inşallah resmi ihalelere de teklif vereceğiz. SVN inşaat olarak amacımız Kocaeli ilinde devamlı gelişme gösteren inşat sektöründe pay sahibi olmak, kentsel dönüşüme ekibimizle katkı sağlamaktır” dedi

Çaykaralılarla tek tek sohbet eden Belediye Başkanı yaşlı ve çocuklara da özel ilgi ve alaka gösterdi. Açılışta bulunan 80 yaşındaki Muhammet Sayar’ın elini öperek hal hatır soran Başkan Doğan açılıştan ayrılırken dışarıda bulunan çocuklara çikolata dağıttı.