1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Re/Max Kendi Yatırım Kararında Kartal Kule’yi Seçti!

Dünyada en çok gayrimenkul satışını gerçekleştiren, gayrimenkul yatırımları için en fazla danışılan ve gayrimenkul yatırımları için en fazla danışılan ve müşterilerinin yatırımlarını gayrimenkul konusunun uzman kuruluşu RE/MAX, kendi gayrimenkul yatırımı tercihini Kartal Kule’den yana kullandı

Dünyada yaklaşık 6.300 franchise ofis ve bu ofislere bağlı çalışan 90.000 gayrimenkul danışmanı bulunan RE/MAX, 1997 yılından bu yana Türkiye’de de faaliyet gösteriyor. Türkiye’de çağdaş anlamda gayrimenkul danışmanlığı mesleğini uygulamaya geçiren ve sektörde pek çok ilki başaran firma olarak da bilinen RE/MAX, Türkiye’de franchise sistemi ile kurulmuş 210 ofis ve yaklaşık 2.000 kişilik bir büyüklüğe ulaşmış durumda.

Büyüme trendini Kartal Kule’den yönetmeye hazırlanan RE/MAX Türkiye, projenin tamamlanmasıyla 16.katın 1.000 m2’lik tüm alanında hizmet vermeye başlayacak.

EA İnşaat Genel Müdürü Hakan Gümüş ve RE/MAX Türkiye Genel Müdürü Murat Goldştayn arasında gerçekleşen imza töreni sırasında bir konuşma yapan Goldştayn, Kartal Kule’yi neden seçtiklerini şöyle aktardı:
” Kartal Kule bizim yaratıcı fikirlere önem veren kurumsal değerlerimizle bütünleşen bir konsept. Manzarası, İstanbul’un gelecekteki Merkezi İş Alanı (MİA) olarak tasarlanan Kartal’da yer alması, metroyla erişilebilir olması, 4 metre tavan yükseldiğine sahip oluşu, eğitim ve toplantı ihtiyaçlarımızı karşılayacak konferans salonlarının bulunması, kat bahçesi olması, nefes ve güneş alması, Türkiye’deki 2.000’i aşkın RE/MAX’lı için çok önemli. Son bir yılda İstanbul’da 100’den fazla ofis projesini inceledik ama aradığımız her şeyi bulduğumuz tek proje Kartal Kule oldu. Danışmanlığımızı yapan RE/MAX 7 Tepe Genel Müdürü Sayın Hasan Can ile EA İnşaat yetkilileri Sayın Ekim Alptekin ve Hakan Gümüş’e teşekkürlerimizi sunuyoruz.”

EA İnşaat Genel Müdürü Hakan Gümüş; RE/MAX gibi gayrimenkul alanında lider bir kuruluşa gayrimenkul satmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek; “Geleceğin teknolojisi ile donatılan Kartal Kule’nin yakın zamanda RE/MAX gibi bir çok kuruluşun merkezi haline gelmesini beklediklerini bu sayede Kartal’ın merkezi iş alanı fonksiyonlarına katkı yapacaklarını ifade etti.”

Muhteşem deniz ve Adalar manzaralı yaşam alanları
Kartal Kule’de tamamı güney cephesine konumlandırılmış birimler 4. kattan itibaren deniz ve Adalar manzaralı. Manzara üst katlara çıkıldıkça 270 derece panoramik bir görüntü alıyor. Penceresi açılmayan plaza anlayışını da değiştiren Kartal Kule’de her birimin kendine ait teras/kat bahçesi bulunuyor.

Yüksek prestij, düşük aidat
Kartal Kule, back office, concierge, 7/24 sekretarya hizmetleriyle sakinlerine ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını açıyor. Bu ayrıcalıklı dünyada motor yat ve speed boat ile İstanbul’un her yerine deniz ulaşımı, VIP limuzin araçlarla 24 saat transfer servisi gibi hizmetlerde var.

Ayrıca, Kartal Kule’de kuaför, lostra salonu, kuru temizleme, terzi, eczane, banka ATM’leri, oto yıkama, fitness center, restorant, hukuk kütüphanesi, özel acil sağlık, vale parking, copy center, hobi odaları ve hayatınızı kolaylaştıracak bir çok donanım ve hizmet bulunuyor.

Üstelik tüm bu prestijli hayatı yaşarken çok düşük bir aidat ödüyorsunuz. Çünkü Kartal Kule’de etkin masraf denetim ve gelir yönetim sistemi dahilinde tüm ortak alan kira getirilerinin yönetime bırakılması ile çok düşük aidat seviyesi hedeflenmekte.

Dünyaca ünlü firmalar teknik danışmanlık yapıyor

Kartal Kule’de çok seçkin proje müellifleri ile çalışılmasına rağmen, her konunun, ayrıca o konunun uzmanı bağımsız bir danışman firma tarafından kontrol ediliyor olması ile sektörde farklı ve profesyonel bir yaklaşım ortaya koyuluyor.

Kartal Kule’nin statik danışmanı Amerika’da yüksek bina konusunda uzman, dünyaca ünlü bir Amerikan firması.

Kartal Kule’nin cephe danışmanı dünya çapında önemli projeleri hayata geçirmiş olan Alman Priedemann firması. Bunun dışında yangın danışmanı, peyzaj danışmanı, mekanik danışmanı gibi projeyi denetleyen bağımsız danışmanlar grubu bulunuyor.

Kartal Kule’nin mermer ve kaya kütlelerinden oluşan sağlam bir zemi üzerinde inşa ediliyor olması deprerr güvenliği açısından son derece önemli.

İstanbul’un yükselen yıldızı Kartal
Marinası, havalimanına yakınlığı, muhteşem Adalar manzarası, lüks konut ve iş merkezi projeleri, kültür merkezleri, konser salonları, müzeleri, tiyatro salonları ve alışveriş merkezleri ile Kartal, hızlı bir gelişim ve değişim yaşıyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin uluslararası bir yarışma ile başlattığı Kartal Kentsel Dönüşüm Projesi ile birlikte şüphesiz bölgede öne çıkan en önemli projelerden biri Dünyanın en büyük adliyesi olarak adlandırılan Kartal Adalet Sarayı. Anadolu yakasında tüm adliyelerini bünyesinde toplayacak olan Kartal Adalet Sarayı, 360.000 metrekare kapalı alana sahip olması ile Cumhuriyet tarihinde yapılan en büyük kamu tesisi olma özelliğini de taşıyor.

“Kartal Adalet Sarayı”nın Mayıs ayında açılmasıyla yaklaşık 8.000 personelin görev yapması ve günde 150.000 civan kişinin ziyaret etmesi öngörülüyor.

Merkezi lokasyon
Bölgede Kartal Adalet Sarayı’na yakınlığıyla öne çıkan en önemli projelerden birisi “Kartal Kule”. Proje Kartal Adalet Sarayı’nın yanmasında yükseliyor.

Mayıs ayında açılması beklenen metro da bölgenin gelişimine büyük katkı sağlayacak bir diğer etken. Kartal metrosu Soğanlık Durağı İnönü Caddesi çıkışında olan Kartal Kule, metroya yakınlığı ile de çok merkezi bir konumda.

Kartal Kule E-5 üzerinde, Kartal Adalet Sarayı’nın yanı başında Kartal Metrosu Soğanlık Durağı çıkışında, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 10 dk., TEM otoyoluna 5 dk., marinaya 5 dk., sahil yoluna 2 dk. mesafede, stratejik ve merkezi konumda bir lokasyona sahip.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Ev Alacaklara Lokasyon ve Kredide Uzman Tavsiyeleri!

Remax Quick Brokerlarından Ömer Ertaş konut kredisi faizlerinin bundan sonraki süreçte daha da fazla artacağına …