Reklamı Kapat

Panorama-3 Hızla Yükseliyor

Editör: SerMimar Tarih: 4 - Ağustos - 2015
Sosyal Paylaşım: Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş twitter

Kentimizin saygın inşaat şirketlerinden Rengin İnşaat’ın imzasıyla Başiskele Yuvacık’ın en güzel konumunda hızla yükselen Panorama-3’te dairelerin yarısından fazlası şimdiden satıldı

panorama-3-hizla-yukseliyor

Başiskele Yuvacık’ta şehrin en güzel manzarasında konumlanmış olan Panorama Kent’ten ev sahibi olmak isteyenler elini çabuk tutsun. Rengin İnşaat, Panorama-1-2’nin ardından Panorama-3 için kolları sıvamış, huzur ve güven içerisinde yaşanabilir bir alan daha yapmak için hızla işe koyulmuştu. Panorama-3’te inşaatlar hızla yükseliyor. Proje daha bitmeden dairelerin yarısından fazlası satıldı. Kalan kısmından daire almak isteyenler ellerini çabuk tutsun. Çünkü bu Panorama-3’te satışlar iyi gidiyor ve daireler kısa sürede tükenebilir. Panorama-3’ün bir özelliği de saygın eğitim kurumlarından Ted Koleji’ne oldukça yakın olması.

ŞEHRE YUKARIDAN BAKIN
Panorama-3’ün sağladığı kolaylıkların başında Panorama projelerinin tamamında olduğu gibi ulaşım kolaylığı geliyor. Projenin merkezi konumu sayesinde hem Yuvacık’tan, hem de İzmit’ten rahatlıkla ulaşım sağlanabiliyor. Kaliteli bir yaşam arayanların ilk durağı olan Panorama-3, şehre yukardan bakan konumu ve bu konuma ulaşımın son derece kolay olmasıyla iyi bir ev almak isteyenlerin tercih nedeni oluyor.

HER TİP DAİRE
Panorama-3’ü ayrıcalıklı kılan detaylardan biri de ilk iki projeden farklı olarak iki kısımdan oluşması. A ve B olarak adlandırılan kısımlarda, kaliteli dairelerden bir tanesi sahip olmak isteyenlere farklı seçenekler sunuluyor. A kısmında 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 olan normal dairelerin yanı sıra, 4+1 tek katlı villa ve dubleks villa seçenekleri mevcut. B kısmında bulunan 24 dubleks villa ile de eşsiz bir yaşama adım atmak isteyenlere pek çok farklı opsiyon sunuluyor. Daire tipi bloklarda asansör, daire içlerinde panjur, yerden ısıtma sistemi, spotlu asma tavanlar, merkezi süpürge alt yapısı, zevkinize uygun olarak yapılan birinci sınıf seramik ve fayanslar, projenin diğer detayları arasında.

YEŞİLE DOYACAKSINIZ
Site içerisindeki pek çok özellik de kendisi ve ailesi için yaşanabilir bir proje arayanlara hitap ediyor. Geniş yeşil alanlar bölgenin ekolojik yapısına uyum sağlarken, açık havuz, kapalı havuz, tenis kortu, basketbol sahası, fittness salonu, restoran ve site içerisinde bulunan bir kafeyle bir yaşam alanından isteyebileceğiniz her özellik ayağınıza kadar getiriliyor. Panorama-3 sizlere rüya gibi bir yaşamın kapılarını aralıyor.

MUTLU BİR GELECEK İÇİN
Panorama-3’te çocuklarınız için neşeyle koşup oynayabilecekleri yemyeşil alanların yanı sıra oyuncaklarla renklendirilmiş bir çocuk havuzu, oyun parkları, spor sahaları Rengin İnşaat’ın standart olarak ve yalnızca çocuklarımızın mutluluğu için sunmaya devam ettiği özellikler arasında. Mutlu ailelerin tercihi olan Panorama-3, çocuklarınız ve ailenizle, eşsiz güzellikte yıllar geçirmeniz için dizayn edilmiş. Panorama-3’ün manzarasını ve site içi özelliklerini görmeden geleceğinizi planlamayın.

KATEGORİ: Sektörel Haberler

ÖNCEKİ KONU: »
SONRAKİ KONU: « 


Yorumlara Kapalıdır.

SPONSOR

Mimari, Elektrik, Mekanik, Statik Proje