Reklamı Kapat

Hastanın Emlak Sevdası İnşaat Sektörüne Yönlendirdi

Editör: SerMimar Tarih: 10 - Aralık - 2015
Sosyal Paylaşım: Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş twitter

Liva Estetik’in CEO’su Özgür Demir, uzun seneler Avrupa Yakası’nda inşaat projeleri yapan Kayalar İnşaat’a ortak olarak, emlak sektöründeki bu potansiyeli kullanma kararı aldıklarını belirtti.

ortadogulu-hastanin-emlak-sevdasi-insaat-sektorune-yonlendirdi

Sağlık turizminde sektörün mühim oyuncuları arasında yer alan Liva Estetik, saç, sakal ve kaş ekimi için getirdiği Ortadoğu’lu hastaların Türkiye’den mutlaka emlak satın aldığını görünce, bu alana yatırım yapmaya başladı.

Türkiye’ye Ortadoğu’dan her sene 2 bin hasta getirdiklerini vurgulayan Demir, gelen her 10 Ortadoğulu hastadan birinin Türkiye’de emlak yatırımı yaptığını belirtti. Demir, “Hedefimiz Ortadoğu’da yakaladığımız ivmeyi, dahil pazara yönlendirmek ve memleket ekonomisine katkıda bulunmak” dedi.

‘Ortadoğu’dan gelen misafirler, Avrupalı hastanın aksine bir başına değil,aileleriyle seyahat etmeyi tercih ediyorlar. Bu da demek oluyor ki harcamaları 4-5 sert daha fazla oluyor. Ülkemizi çok sevdikleri için emlak yatırımı yapıyorlar’ diye konuşan Özgür Demir, Liva Estetik ilk kurulduğu senelerde Ortadoğulu hastalarını birçok farklı şirkete emlak yatırımı yapmaları için yönlendirdiklerini de söyledi.

Sağlık sektöründe yakaladıkları ivmeyi sürdürme kararında olduklarını da belirten Özgür, Kağıthane’de yaptığı hastane yatırımıyla dahil pazarda da liderliğe oynuyor.

Kaynak: yeniakit

KATEGORİ: Sektörel Haberler

ÖNCEKİ KONU: »
SONRAKİ KONU: « 


Yorumlara Kapalıdır.

SPONSOR

Mimari, Elektrik, Mekanik, Statik Proje