1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Müşteri Odaklı Pazarlama İçin 8 İpucu

“Detay Veriye Ulaşma: Müşteri Verilerini Hesap Çizelgesiyle Kâra Dönüştürme” kitabının yazarı Jim Novo, “müşteri pazarlamasında sürekli görülen ve kârlılığı artırmak için kullanılabilecek davranış örüntüleri” hakkında yazıyor.

İşte bunlardan biri:
“Müşteri tabanınızın yüzde 50-60’ı tek seferlik alıcılar ya da ziyaretçiler olacaktır. Bunu kabul edin. Bunu değiştirmeye çalışmakla tonlarca para kaybedersiniz, ama bu asla değişmez. İlk alışverişte birden fazla kalem alan tek seferlik alıcılar olası bir istisnadır. Önce onları deneyin. Sonra, en yüksek değerde sipariş veren tek seferlik alıcıları deneyin. Eğer bu kişiler oltaya gelmezse, tek seferlik alıcıların hiçbiri gelmeyecektir.”

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Yatırım Almadan İşe Başlamak İçin 10 İpucu

Muhteşem bir iş fikriniz olabilir ama bu fikri hayata geçirmek için gerekli finansmana sahip olmayabilirsiniz. …