Reklamı Kapat
Sosyal Paylaşım: Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş twitter

sahibinden.com projeler’in verilerine göre, Avcılar-Beylikdüzü metrobüs hattına ilişkin ilk haberlerin yayınlandığı 2011’den bu yana, iki ilçede inşa edilen konut projelerinin sayısı yüzde 50 arttı

avcılar konut projeleri, avcılarda satılık daireler, beylikdüzü konut projeleri, beylikdüzünde satılık daireler, Sahibinden.com

Yapımı yaklaşık bir yıldır devam eden ve geçtiğimiz günlerde deneme seferlerine başlanan Avcılar-Beylikdüzü metrobüs hattı, hattın iki ucundaki ilçelerde sıfır konut projelerinin sayısını önemli oranda artırdı. Türkiye çapındaki bin 800’den fazla sıfır konut ve ofis projesine tek tıkla ulaşmayı sağlayan sahibinden.com Projeler’in verilerine göre, Avcılar-Beylikdüzü hattında metrobüs seferlerinin başlayacağı yönünde 2011 yılında çıkan haberlerin ardından, iki ilçedeki konut projelerinin sayısında yüzde 50 artış kaydedildi.

Avcılar ve Beylikdüzü’nde yapımı devam eden konut projelerinde ağırlık 2+1 daire tiplerinde bulunuyor. 2+1’leri ise 1+1 daireler izliyor.

Sıfır konut almak isteyenlerin ilk adresi sahibinden.com Projeler

Türkiye çapındaki bin 800’ün üzerinde konut ve ticari projeye tek tıkla ulaşmayı sağlayan emlak projeleri portali sahibinden.com Projeler’de, projeler hakkında kat bilgileri dâhil, detaylı bilgilere erişilebiliyor. Portalin en önemli özelliği olan “Haritada Ara” sayesinde kullanıcılar diledikleri projeyi harita üzerinde, cadde ve sokak detayına inerek inceleyebiliyorlar.

Verilere göre, kullanıcılar sahibinden.com Projeler’de en çok Florya, Beylikdüzü, Büyükada ve Zeytinburnu’ndaki projeleri ziyaret ediyor. Portalde en çok aranan konut tipi daire iken, daire aramalarını rezidans ve villa aramaları takip ediyor.

E-Mail Aboneliği İle Haberiniz Olsun!

Mail Adresinizi Giriniz:

KATEGORİ: Sektörel Haberler

ÖNCEKİ KONU: »
SONRAKİ KONU: « 


Yorumlara Kapalıdır.

SPONSOR

Mimari, Elektrik, Mekanik, Statik Proje