Reklamı Kapat

Mersin Yapı ve Emlak Fuarı, 25 Mayıs’ta Açılacak!

Editör: SerMimar Tarih: 21 - Mayıs - 2011
Sosyal Paylaşım: Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş twitter

Mersin Ticaret ve Sanayi Odasının (MTSO) desteğiyle Forza Fuarcılık A.Ş tarafından bu yıl 5’incisi düzenlenecek “Mersin Yapı ve Emlak Fuarı” 25 Mayıs’ta açılacak

Yabancı katılımcı ve ziyaretçilerin artmasıyla uluslararası özellik kazanan fuar bu yıl, 25-29 Mayıs tarihleri arasında Yenişehir Fuar Merkezinde gerçekleştirilecek.

Fuar öncesinde, 24 Mayıs Salı günü, Akdeniz İhracatçı Birlikleri tarafından bir alım heyeti programı da düzenlenecek. İhraç ürünlerinin çeşitlendirilmesi ve yeni pazarlar bulunarak pazar paylarının artırılması ve korunması amacıyla fuarla eş zamanlı olarak düzenlenecek alım heyeti organizasyonunda, Tunus ve Ürdün’den gelen ithalatçı firmalar, Türk firmalarla bire bir görüşme imkanı bulacak.

Heyet kapsamında söz konusu ülkelerden gelen firma temsilcileri, marangozluk ürünleri, ahşap ürünler, alüminyum ürünler, spot ışıklandırma, ışıklandırma aksesuarları, tesisat malzemeleri, mutfak aksesuarları, mobilya, her türlü dekorasyon malzemesi, inşaat malzemeleri, el aletleri, su ısıtma ekipmanları ve tüm banyo aksesuarlarını inceleme olanağı bulacak.

AA

ÖNCEKİ KONU: »
SONRAKİ KONU: « 


Yorumlara Kapalıdır.

SPONSOR

Mimari, Elektrik, Mekanik, Statik Proje