Mardav Bayileri Dow’un Ödül Gezisinde Buluştu!

Editör: SerMimar Tarih: 10 - Kasım - 2012
Sosyal Paylaşım: Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş twitter

‘Bayi Toplantısı’nın ardından, Dow Styrofoam Ödül Gezisi olarak düzenlenen ‘Küba / Havana’ seyahatiyle bayilerini motive etmeye devam ediyor.

Bangkok, bayi toplantısı, Buenos Aires, Capitol Devrim Müzesi, çatı, cephe, cratos premium otel, Dekorasyon, Devrim Meydanı, Dow, dow styrofoam ödül gezisi, DOW-STYROFOAM, Handicraft Sarayı, Hong Kong, ısı yalıtım, Katedral Meydanı, Las Vegas, Mardav, mardav bayileri, Morro Kalesi, Mustafa Kemal Atatürk, Mustafa Kemal Atatürk'ün büstü, Puerto Caddesi, Rio De Janerio, Saint Petersburg, yalıtım, yalıtım sektörü

Yalıtım, dekorasyon, çatı ve cephe alanlarında öncelikli olmak üzere inşaat sektörüne sunduğu üstün nitelikli ürün ve çözümleriyle ısı yalıtımı sektörünün lider firması Mardav, Ocak ayında 180 kişinin katılımıyla Kıbrıs’ın en iyi oteli seçilen Cratos Premium Otel’de gerçekleştirdiği ‘Bayi Toplantısı’nın ardından, Dow Styrofoam Ödül Gezisi olarak düzenlenen ‘Küba / Havana’ seyahatiyle bayilerini motive etmeye devam ediyor.

12-18 Ekim tarihleri arasında Küba’nın başkenti Havana’da Türkiye genelindeki farklı illerden gelen 40 bayinin katılımıyla gerçekleşen gezide, Mardav bayileri Havana’nın tarihi ve turistik yerlerini gezme fırsatı buldu.

Havana’nın tarihi semtindeki Puerto Caddesi, Mustafa Kemal Atatürk’ün büstü, İspanyollar tarafından 16. ve 17.yüzyıllar arasında inşa edilen Handicraft Sarayı, Morro Kalesi, Katedral Meydanı, Capitol Devrim Müzesi ve Devrim Meydanı gezide en çok ilgi gören mekanlardı.

Meşhur Küba Purolarının nasıl yapıldığını görmek için Puro Fabrikasına yapılan ziyarette Mardav ekibi; tütün yapraklarının nasıl işlendiğine ve dünyaca ünlü purolar haline geldiğine şahit olurken bir yandan da Kahve ve purolarının keyfini çıkardı.

Mardav ekibi, seyahat süresince serbest zamanlarda Kübalıların gündelik yaşantısından, devrimin kazanımlarına, Küba turizmine ve kültürüne kadar pek çok konuda fikir sahibi oldular.

Gezinin en çok ilgi gören programı; son gün gerçekleşen gala gecesiydi. Mardav Ekibi ve bayileri eski amerikan arabalarıyla gittikleri restaurantta düzenlenen şovlu gala yemeğiyle doyasıya eğlendiler.

İnşaat sektörüne sunduğu ürün ve hizmetlerle her zaman lider konumunda olan Mardav, tüm bu hizmetlerin yanı sıra yaptığı nitelikli bayi seyahatleri, toplantıları ve kampanyalarıyla da öncü konumunu sürdürüyor.

Mardav; Buenos Aires, Saint Petersburg, Rio De Janerio, Bangkok, Las Vegas, Hong Kong seyahatleri gibi dünyanın dört bir yanına keyifli geziler düzenledi. Bu seyahatlerle Mardav; bayileriyle olan ilişkisini güçlendirirken, iş dışında keyifli vakit geçirmeyi amaçlıyor.

E-Mail Aboneliği İle Haberiniz Olsun!

Mail Adresinizi Giriniz:

KATEGORİ: Sektörel Haberler

ÖNCEKİ KONU: »
SONRAKİ KONU: « 


Yanıt Gönder

SPONSOR

Mimari, Elektrik, Mekanik, Statik Proje