Reklamı Kapat
Sosyal Paylaşım: Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş twitter

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun İzmir’de inşaat bekçiliği yapan kardeşi Celal Kılıçdaroğlu, yeni görev yerindeki işine sessiz sedasız başladı.

kilicdaroglunun-insaat-bekciligi-yapan-kardesi-yeni-gorevine-basladi

Kılıçdaroğlu ailesinin 7 çocuğundan en küçüğü Celal Kılıçdaroğlu, Devlet Su İşleri ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ndeki görevlerinin ardından 2007 yılında emekli olmuş, aldığı bin 350 lira aylığı yetmeyince iş bulmak için İzmir’e gelmişti.

Aylık 850 liraya Gaziemir İlçesi’ndeki Seydi Baba Türbesi ve Rekreasyon Alanı Projesi’nde bekçilik yapmaya başlayan ve bir kulübede kalan kardeş Kılıçdaroğlu, bu durumun ortaya çıkması ve çalıştıkları bölgeye çok sayıda meraklı vatandaş ile basın mensubunun akın etmesiyle izne ayrıldı.

Firma sahibinin de izniyle Celal Kılıçdaroğlu’nun daha rahat çalışabilmesi için, Buca İlçesi’ndeki adresi gizli tutulan bir inşaatta aynı işi yapmasına karar verildi.

Bir süre dinlenen kardeş Celal Kılıçdaroğlu, yeni görev yerindeki aynı işine sessiz sedasız başladı. Kaldığı yeri de değiştirdiği belirtilen Celal Kılıçdaroğlu telefonlara dahi çıkmazken, çevresine yoğun ilgiden uzakta, sessiz sedasız işine başladığını ve bu şekilde daha mutlu olduğunu söylediği belirtildi.

DHA

Aranan Kelimeler:

KATEGORİ: Sektörel Haberler

ÖNCEKİ KONU: »
SONRAKİ KONU: « 


Yanıt Gönder

SPONSOR

Mimari, Elektrik, Mekanik, Statik Proje