Reklamı Kapat

Kadir Topbaş: Ulaşım Problemini Çözeceğiz!

Editör: SerMimar Tarih: 31 - Temmuz - 2012
Sosyal Paylaşım: Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş twitter

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, 3 bin 600 metre uzunluğundaki Ataşehir-Ümraniye metro hattının etüt çalışmalarının yapıldığını belirterek, “Ulaşım en büyük problem. İnşallah çözeceğiz.” dedi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş,İstanbul Büyükşehir Belediyesi,Kadir Topbaş,Ataşehir,Ulaşım Projeleri

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nce, Ataşehir ilçesi Merkez Mahallesi’nde sokak iftarı gerçekleştirildi. Vatandaşların yoğun katılım gösterdiği iftarda masaları tek tek gezen Kadir Topbaş, vatandaşlarla sohbet etti ve isteyenlerle hatıra fotoğrafı çektirdi. İftardan sonra bir konuşma yapan Topbaş, şükür anlayışıyla sofralarda buluştuklarını belirtti.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi olarak İstanbul’u farklı bir noktaya getirmeye çalıştıklarını ve daha yapacak çok işleri olduğunu söyleyen Topbaş, şöyle konuştu: “Sizlerin, halkımızın desteği olmadan başarmamız mümkün değil. 3 bin 600 metre olan Ataşehir-Ümraniye metro hattının etüt çalışmalarını yapıyoruz. Ümraniye’ye giden ve Tepeüstü’ne Üsküdar’dan gelecek olan metro hattına Ataşehir’liler olarak sizler ulaşacaksınız. Ulaşım en büyük büyük problem. İnşallah çözeceğiz. Sıkıntılar yaşanıyor, biliyorum. Tek tek takip ediyorum.”

Dünyanın gıptayla baktığı bir coğrafyada, geçmişte olduğu gibi, dünyanın etkilendiği, dünyaya yön veren ülkelerden biri haline gelmek istediklerini vurgulayan Topbaş, sözlerini şöyle tamamladı: “Büyük bir ailenin bireyleri olarak bugün bu gök kubbenin altında, bu mübarek akşamda beraberce sofraları paylaşmak ne kadar güzel, ne kadar anlamlı. Bayramı da mutluluklar içerisinde yaşamanızı diliyorum.”

Zaman

KATEGORİ: Sektörel Haberler

ÖNCEKİ KONU: »
SONRAKİ KONU: « 


Yorumlara Kapalıdır.

SPONSOR

Mimari, Elektrik, Mekanik, Statik Proje