Reklamı Kapat

İnşaat Bekçisinin Gurur İntiharı

Editör: SerMimar Tarih: 28 - Temmuz - 2015
Sosyal Paylaşım: Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş twitter

Adana ’da, bekçilik yaptığı inşaatta meydana gelen hırsızlıktan sorumlu tutulan bir kişi, arkadaşına not bırakarak Seyhan nehrine atlayıp intihar etti.

insaat-bekcisinin-gurur-intihari

Olay, Seyhan ilçesi Tepebağ mahallesi Girne köprüsünde meydana geldi. İddiaya göre, Mehmet Kıskanç (49) ’ın bekçilik yaptığı inşaatta bir süre önce bilgisayar çalındı. Hırsızlık olayından Mehmet Kıskanç sorumlu tutuldu. Bu duruma çok üzülen Kıskanç, bugün işten sonra arkadaşı Nurettin ile Girne Köprüsüne geldiği sırada telefonu ve bir kağıdı arkadaşına verip hızlıca köprüden aşağı Seyhan nehrine atladı.

Arkadaşı derhal polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Hadise yerine gelen polisler su altı polislerinden yardım istedi.

Tekneyle gelen su altı polisi suya atladıktan sonra kaybolan şahsı nehirde aramaya başladı. Bu sırada hadise yerine gelen Kıskanç ’ın yakınları çığlık edip gözyaşlarına boğuldu. Dalgıç polisler bir süre sonra Kıskanç ’ı bularak karaya çıkardı. Sağlık ekiplerinin müdahale ettiği Kıskanç ’ın hayatını kaybettiği belirlendi. Yakınları, Kıskanç ’ın cenazesinin başında gözyaşlarına boğuldu. Bu fasılada Kıskanç ’ın telefonu çaldı ancak polis telefonu açamadı. Cenaze otopsi amacıyla adli tıp kurumu morguna kaldırıldı.

Kıskanç ’ın arkadaşına bıraktığı notta, “Ben inşaatta bekçilik yapıyorum, burada bilgisayar çalındı bunu benden bildiler ama ben bunu yapacak kadar gurursuz değilim ben masumum” yazdığı öğrenildi.

KATEGORİ: Sektörel Haberler

ÖNCEKİ KONU: »
SONRAKİ KONU: « 


Yorumlara Kapalıdır.

SPONSOR

Mimari, Elektrik, Mekanik, Statik Proje