Hasan Akgün, Maddi Durumu Yetersiz Olan Bir Aileye Ev Yaptırdı!

Editör: SerMimar Tarih: 24 - Haziran - 2012
Sosyal Paylaşım: Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş twitter

Maddi imkansızlıklardan dolayı zor günler yaşayan 5 çocuklu Mızık ailesine, Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün sahip çıktı. Akgün, aileye bahçeli bir ev yaptırarak aileye teslim etti

Maddi imkansızlıklardan dolayı zor günler yaşayan 5 çocuklu Mızık ailesine, Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün sahip çıktı. Aileye Tepecik’te ev yaptıran Hasan Akgün şu açıklamalarda bulundu:

Hayırsever iş adamlarımızın desteğiyle maddi durumu yetersiz ailelere yardım etmeye devam edeceğiz.

Belediyenin Tepecik’de Mızık ailesine yaptırdığı evin iç dekorasyonunu Spotçular Çarşısı yöneticileri üstlenirken, tamamlanan bahçeli ev, Mızık ailesine teslim edildi.

Yardıma ihtiyacı olan ve Büyükçekmece’de oturan bütün ailelere yardım ettiklerini belirten Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün açıklamalarına şu şekilde devam etti:

Bu ailemiz gerçekten zor şartlarda yaşıyordu. Üçü, evin hanımı Semra Mızık’ın yetim kardeşleri olmak üzere toplam 5 çocuk ve 2 ebeveyn tek göz odada kalıyorlardı. Hayırsever iş adamlarımız vasıtasıyla bu evi yaptırdık. Ardından da spotçular çarşısı yönetiminin yardımlarıyla tüm beyaz eşya ve mobilya sorununu çözdük.

Evin önünde bulunan bahçede
Semra Mızık yardımlardan dolayı Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün ve hayırsever iş adamlarına teşekkür ederek şunları söyledi:

Üç kardeşim maddi zorluklardan dolayı yetimhanede kalıyordu. Arada bir yanıma alabiliyordum. Şimdi sürekli bizimle kalabilecekler. İki çocuğuma rahatça bakamıyordum, eski kaldığımız evin şartları gerçekten çok kötüydü. Şimdi ise bu ev bizim için cennet. Allah herkesten razı olsun.

E-Mail Aboneliği İle Haberiniz Olsun!

Mail Adresinizi Giriniz:

KATEGORİ: Sektörel Haberler

ÖNCEKİ KONU: »
SONRAKİ KONU: « 


Yorumlara Kapalıdır.

SPONSOR

Mimari, Elektrik, Mekanik, Statik Proje