Reklamı Kapat

Happy Hour Tutkunlarına Üç Katlı Yalıda Hizmet Veriliyor!

Editör: SerMimar Tarih: 28 - Mart - 2011
Sosyal Paylaşım: Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş twitter

Bira musluğu anlamına gelen ve iş çıkışı arkadaş toplantılarına ev sahipliği yapan Taps Bebek, konseptiyle ilk ve tek olmanın özelliğini yaşıyor…

Türkiye’nin ilk ve tek brewery konsepti ile hizmet veren Taps Bebek, özel üretim biraları ve muhteşem manzarasıyla iş çıkışı lezzetli biraların ve mönülerin tadına varabileceğiniz eşsiz meknlardan biri arasında yer alıyor. ‘Bira muslukları’ anlamına gelen Taps’te bira çeşitleri oldukça zengin. Meknda isli bira Smoke Lager’den, çikolatalı biraya, Almanların beyaz bira dedikleri Heffevveizen’dan, Pilsner’e kadar birçok bira çeşidi bulunuyor. Biranıza eşlik edebilecek lezzet yelpazesi de oldukça geniş. Burger ve et çeşitlerinden, deniz mahsullerine, makarnadan risottoya birçok lezzeti tercih edebilirsiniz.

BÜYÜK İÇ, KÜÇÜK ÖDE!
Taps’ta her gün saat 11.00-19.00 arası happy hour uygulaması var. Happy Hour uygulaması kapsamında “Kokteyllerde iki iç bir öde, Taps biralarda büyük iç küçük öde” avantajı sunuluyor. House ağırlıklı müzik tarzı günün saatine göre yerini lounge, chillout, Latin house ve funky house ritimlerine bırakıyor. Üç katlı yalıda hizmet veren Taps’in her katında manzaranın keyfi sürülebiliyor. HD teknolojisiyle yayın yapan dev ekranlarda futbolseverler maç izlerken ve özenle seçilen müzikler iş çıkışı uğramak isteyen happy hour tutkunları için birebir.

Akşam

KATEGORİ: Sektörel Haberler

ÖNCEKİ KONU: »
SONRAKİ KONU: « 


Yorumlara Kapalıdır.

SPONSOR

Mimari, Elektrik, Mekanik, Statik Proje