Gayrimenkulden Nasıl Zengin Olunur Semineri Devam Ediyor!

Editör: SerMimar Tarih: 8 - Ocak - 2011
Sosyal Paylaşım: Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş twitter

Dünyanın önde gelen gayrimenkul danışmanlık şirketi Coldwell Banker, “Gayrimenkulden Nasıl Zengin Olunur?” konulu seminerlerine 2011 yılında İstanbul’un her iki yakasında devam ediyor

1906 yılından bu yana 50 ülkede 3.600’ün üzerinde franchise ofisi ile dünyanın ilk gayrimenkul danışmanlık şirketi Coldwell Banker, 2010 yılında başlattığı “Gayrimenkulden Nasıl Zengin Olunur?” konulu seminerlerine 2011 yılında İstanbul’un iki yakasında devam ediyor. Coldwell Banker Türkiye, 12 Ocak’ta Elit World Otel’de gerçekleşecek olan seminerde Avrupa yakasındaki girişimcilere de ulaşmayı hedefliyor.

Coldwell Banker Türkiye tarafından gerçekleşen seminerde, sektör içinden ve dışından girişimcilere sistemli bir Gayrimenkul Danışmanlık hizmeti vererek nasıl yüksek bir kazanç ve dünya çapında başarılı bir kariyer elde edebilecekleri konularında ipuçları veriliyor. Coldwell Banker Türkiye Genel Müdürü Gökhan Işık 2010 yılında pek çok girişimciye ulaştıkları seminerleri 2011 yılında da öncelikleri arasında aldıklarını belirtiyor. Coldwell Banker Türkiye Franchise Satış Danışmanı Zeynep İnce ise; İstanbul’un Avrupa yakasında Beşiktaş, Beyoğlu, Şişli, Sarıyer, Büyükçekmece ve Bakırköy bölgelerde gayrimenkul girişimcileri için önemli bir potansiyel olduğunu gördükleri için seminerleri Avrupa yakasına da taşıdıklarını iletiyor.

“Gayrimenkulden Nasıl Zengin Olunur?” seminerlerinin 2011 yılındaki ilki 12 Ocak Çarşamba günü Elit World Otel’de, ikincisi ise; 13 Ocak Perşembe günü saat 19:00’da Coldwell Banker Türkiye Genel Müdürlüğü’nde gerçekleştirilecek. Her ay düzenli olarak gerçekleştirilecek olan seminerlere ücretsiz katılabilmek için www.coldwellbanker.com.tr internet sitesinden ya da 0216 411 80 30 numaralı telefondan kayıt yaptırmak yeterli oluyor.

E-Mail Aboneliği İle Haberiniz Olsun!

Mail Adresinizi Giriniz:

ÖNCEKİ KONU: »
SONRAKİ KONU: « 


Yorumlara Kapalıdır.

SPONSOR

Mimari, Elektrik, Mekanik, Statik Proje