Sektörel Makaleler

Ferforjeden ve Çelikten Yapılan İmalatlar

Bina Giriş Kapısı
Apartman Kapıları genellikle, apartman giriş kapıları ya da apartman çelik kapı adıyla geçer.

Apartman Giriş Kapıları dış mekan kapıları sınıfına girdiğinden atmosfer koşullarına ve mevsimsel değişikliklere direkt maruz kalırlar. Yağmur, nem, sıcak, güneş vb. Bu nedenle apartman kapıları için kullanılacak malzemeler, hava şartlarına, çürüme ve paslanmaya dayanıklı olmak zorundadır.

Ferforje, ferorje, perforge, dekoratif, merdiven demiri, cümle kapısı, steel, perforje, ferforge, wrought iron, Mağaza Dekorasyonu, Ankara Ferforje, Ferforje Ankara, ferforje Apartman Kapısı, ferforje bina giriş kapısı, ferforje Merdiven korkuluğu, Ferforje Kapı korkuluğu, ferforje Posta Kutusu, Posta Kutulu ferforje Bina Giriş Kapısı,ferforje Korkuluk, ferforje Pencere Korkuluğu, Ferforje Kayar Kapı, Ferforje Bahçe giriş Kapısı, ferforje Mağaza Bankoları, Ferforje Modeller, Ferforje Parmaklık, ferforje Bahçe Korkuluğu, ferforje yana Kayar Kapılar, ferforje Çevre Korkuluğu, Ferforje Balkon korkuluğu, Ferforje Pencere Demiri, Raylı Kapı, bina iç dış demirleri, çelik çatı, çelik kapı, demir doğrama,bina giriş kapıları, Ferforje şamdan, ferforje aplik, tel çit, dekoratif demir, demir doğrama, körkasa, ferforje balkon kapıları, ferforje merdiven ferforje vestiyer, ferforje yatak başı, ferforje sallanır sandalye, ferforje bank, ferforje masa, ferforje raf, metal korkuluklar, demir korkuluklar, demir dekorasyon, dekoratif korkuluklar, ferforje ara bölmeler, ferforje trabzan, demir depo kapakları, sac kapılar, çelik konstrüksiyon, demir kapı, ferforje şaraplık, ferforje, ferforje çerçeveler, ferforje şömine kapakları, ferforje paravanlar, ferforje televizyon sehpaları, ferforje sehpalar, ferforje villa kapıları, demirler, demir süsleme, süslü demir, lambalar, perforje pencere demiri, ferforge merdiven demiri, perforje kapı, msmferforje, msm ferforje, msmperforje, msmferforge, raylı kapı, ankara, kanatlı kapı, doğrma, demir doğrama, jumbalı demir, ferforje garaj kapıları, ferforje lambalar ve özel imalatlar

Apartman Kapıları tercihe göre; metal, ferforje, cam, sıkıştırılmış mobilya ve inceltilmiş ahşap kaplama kombinasyonlarından oluşabilir. Burada önemli olan seçilecek malzemenin apartman kapılarının dış mekan kapıları olduğu gerçeği ile seçilmesidir.

Ferforje Merdiven Korkulukları
Evimizde, işyerimizde yada binalarımızda kısaca her yerde karşımıza çıkan merdivenler yaşama kattığı kolaylık kadar tehlikede arz etmektedir. Korkuluklar sayesinde merdiveler daha güvenli bir hale getirilebilir. Ferforje merdiven korkuluklarımızla hem mekannınıza şıklık katıp hemde güveni sağlayabilirsiniz.

Ferforje Pencere Korkuluğu
Korkuluk evimizi dış etkenlerden korumanın bir yoludur. Ferforje ile hem dayanıklı hemde dekoratif, şık bir korkuluk yaptırabilirsiniz.

Ferforje Dekoratif Kapı Korkulukları
Kapımız evimizin güvenlik açısından önemli bir parçasıdır. Kapılarımıza yaptıracağımız korkuluklar sayesinde hem dış etkkenlerden hemde hırsızlıktan korunmuş oluruz. Ferforje ile korkuluk daha estetik ve dekoratif hale gitirilebilir. Böylece hem tehlikelerden korunmuş önelme almış olursunuz hemde kapınız şıklığından bişey kaybetmez.

Ferforje Balkon Korkuluğu
Balkonlarımız evimizin dışardan görünen bir parçasıdır. Ferforje ile keyifle oturduğumuz balkonlarımızı daha dekoratif hale getirerek evinizin daha şık görünmesini sağlayabilir, keyfinize keyif katabilirsiniz.

Ferforje Bahçe Korkuluğu
Bahçemizin duvarını hem güzelleştiren hemde dış etkilerden korunmayı sağlayan korkuluklar ferforje ile daha şık ve daha gösterişli.

Bahçe Giriş Kapıları
Dış dünyaya açıldığımız bahçe kapımızı ferforje ile daha şık ve estetik hale getirebilirsiniz. Kanatlı giriş kapısı, yana kayar garaj giriş kapıları, kanatlı tel çit bahçe kapıları için bize geliniz.

Kapı Üstü Taçları
Bahçe kapınızın daha gösterişli ve dekoratif durmasını istiyorsanız kapı üstü taçları tercih edebilirsiniz.

Dekoratif Aksesuarlar
Eviniz yada bahçenizin her yerinde büyük bir zevkle kullanabileceğiniz ferforje dekoratif ürünler, isteğinize uygun şekilde imal edilmektedir. Sehpa, masa, sandalye ve aklınıza gelebilecek birçok aksesuar olabilir.

Ferforje Vitrin
Dükkân ya da mağazanızın sokaktan camla ayrılan ve mal sergilemek için kullanılan, içine konan şeylerin görünmesi için yapılmış vitrinlerinizi ferforje zerafetiyle daha ilgi çeker hale getirebiliriz.

Ahşap Merdiven
Ahşap çok kullanışlı ve doğal bir yapı malzemesidir. Üstünlükleri diğer yapı malzemelerine göre sayılamaz niteliktedir.Ahşap güçlü taşıma gücüne sahiptir

1 kg. ahşap, 1 kg. beton veya çelikten daha fazla yük taşır. Ahşap sayesinde 250 m.lik açıklar kolonsuz geçilebilir. Çünkü konstrüksiyonlarda, çeliğin ağır olması nedeni ile ahşap tercih ediliyor.

Ahşap depreme ve tüm doğa şartlarına dayanıklıdır.Ahşap, deprem, hava şartları ve kimyasallara dayanıklılık açısından diğer yapı malzemelerinden daha dayanıklıdır. İngiliz standartlarında elektrik hatlarında kullanılan ahşap direklerin ömrü 50 yıldır. Bu yıla oranla çeliğin ömrü yarısı kadardır. Karbonatlaşma problemi ile hizmet süresinin sonsuz olduğuna inanılan betonarme yapılar bu iddiayı kaybetmiştir.

Çelik Çatı
Yapıları dış atmosferden gelen yağmur, rüzgar, kar ve dolu gibi etkenlerden koruyan elemanlara ÇATI denilmektedir. Genellikle ahşap, çelik ve betonarmeden yapılan çatılar konut, işyeri, atölye, fabrika, hastane, okul ve buna benzer pek çok yapıda kullanılmaktadır.Çelik Çatı kısa zamanda uygulama teknikleri ile güvenli ve sağlam yapıların en önemli kısmıdır

Çelik Kapı
Çelik kapı “güvenlik” argümanı, ne yazık ki ülkemizde, ancak birkaç markayla sınırlı ve sadece belli bir kesimin ulaşabildiği bir “ayrıcalık” niteliğindedir!

Oysa “güvenlik”, hem felsefi anlamda hem de sosyal ve hukuksal bağlamda bir ayrıcalık değil, herkesin sahip olması gereken temel bir haktır!

Ferforje Tel Çit Sistemleri
Tel örgü imalatı ve montajı, spor sahaları ve halı sahaları komple yapımı, demir doğrama ve ferforje işleri tel çit kullanarak toprak zemin, beton zemin yada duvar üstü uygulamaları yapılabilmektedir. Dış etkilere dayanıklı ve dekoratiftir.