Reklamı Kapat

Evlerde Cam Seramik Şıklığı

Editör: SerMimar Tarih: 30 - Temmuz - 2015
Sosyal Paylaşım: Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş twitter

DEMİRKAYA Şirketler Grubu bünyesinde hizmet vermeye başlayan MDK İnşaat, farklı renk ve desenlerde satışa sunduğu cam seramiklerle evlerin havasını değiştirdi.

evlerde-cam-seramik-sikligi-1

İnşaat sektörünün sürekli geliştiğini ve sundukları yepyeni ürünlerle kendilerinin de sektörün gelişimine katkı sağladıklarını dile getiren Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Demirkaya, “Cam fayansı ile mekanlarda farklılık yaratıyoruz. Aldığımız özel makine sayesinde müşterilerimizin istediği tüm desenleri ürün üzerine uygulayabiliyoruz. Bu ürünü tezgah üstüne, banyo-mutfak zemin ve duvarlarına, isteğe bağlı olarak yatak odaları ve salonlara bile döşeyebiliyoruz. Ayrıca bu ürün binaların dış cephelerinde de sıklıkla kullanılmaya başlandı. Cam fayansın ileride daha yaygın olacağı görüşündeyiz” dedi.

evlerde-cam-seramik-sikligi-2

2 tesiste üretim
Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde iki üretim tesisinde faaliyet gösterdiklerini söyleyen Demirkaya, cam fayans ile görsellikte sınır tanımadıklarını ve günden güne bu konuda talebin arttığını da vurguladı. Demirkaya, il ve ilçe bazında teminatlı bayilikler vermeye başladıklarını da kaydetti.

Aranan Kelimeler:

KATEGORİ: Sektörel Haberler

ÖNCEKİ KONU: »
SONRAKİ KONU: « 


Yorumlara Kapalıdır.

SPONSOR

Mimari, Elektrik, Mekanik, Statik Proje