Reklamı Kapat

Eston Şehir Mahallem Villalarının Tamamı Satıldı

Editör: SerMimar Tarih: 14 - Aralık - 2015
Sosyal Paylaşım: Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş twitter

ESTON tarafından hayata geçirilen son projesi “Eston Şehir Mahallem”in üçte biri lansman sonrası şimdiden satıldı.

eston-sehir-mahallem-villalarinin-tamami-satildi

Toplamda 315 birimden oluşan ve 28 ayrı plan alternatifi bulunan projede villaların tamamının satışı sona erdi.

ESTON tarafından hayata geçirilen son projesi “Eston Şehir Mahallem”in üçte biri lansman sonrası şimdiden satıldı. Toplamda 315 birimden oluşan ve 28 ayrı plan alternatifi bulunan projede villaların tamamının satışı sona erdi.

Polatyol tarafından geliştirilen Eston Şehir Mahallem Bahçeşehir’in yeni gözdesi oldu. Semtin gerçek kimliğine uygun az katlı, yeşille iç içe konseptiyle öne çıkan Eston Şehir Mahallem satışa sunulduğu günden bu yana 3’te 1’i satıldı. Dünyanın lider mimarlık ofislerinden Swanke Hayden Connell tarafından çizilen 315 birimde tam 28 çeşit daire tipi sunulması ev almak isteyenlere büyük kolaylık sağlıyor. Eston Şehir Mahallem’de özgün mimariye sahip apartman daireleri, sıra evler ve villalarla 1+1’den 5+1’e kadar farklı tarzlarda ve planlarda ev tipleri sunuluyor.

Eston Şehir Mahallem’in en dikkat çeken özelliklerinden biri toplam 68 dönüme yayılan ve 47,5 dönümü açık ve yeşil alan olarak tasarlanan az yoğunluklu bir proje olması. Her biri bahçeli, teraslı veya balkonlu olan dairelerin pencereleri, gün ışığını en fazla alacak şekilde yerden tavana kadar yükseliyor. Projede otopark girişleri, sitenin dış kabuğundan verilerek çocuklara özgür ve güvenli bir mahalle ortamı yaratıldı. Projedeki tüm evlerin iç dizaynı farklı zevklere hitap edebilmek için farklı seçeneklerle sunuluyor. Elegan, Country veya Modern stillerinden her biri, yer döşemesinden duvarlara kadar ince ayrıntılarıyla en uygun tarzın yakalanmasına olanak verecek.

KATEGORİ: Sektörel Haberler

ÖNCEKİ KONU: »
SONRAKİ KONU: « 


Yorumlara Kapalıdır.

SPONSOR

Mimari, Elektrik, Mekanik, Statik Proje