Reklamı Kapat

Erman Ilıcak: Türkmenistan’a Üç Bakanlık Yapacağız!

Editör: SerMimar Tarih: 30 - Haziran - 2011
Sosyal Paylaşım: Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş twitter

Türkiye’de ve Rusya’da geliştirdiği 31 ticari gayrimenkule sahip olan ve inşaat taahhüt sektöründe dünyanın sayılı firmalara arasında yer alan Rönesans Holding, Türkmenistan’da üç bakanlık binası inşa edecek

Türkiye’de ve Rusya’da geliştirdiği 31 ticari gayrimenkule sahip olan ve inşaat taahhüt sektöründe dünyanın sayılı firmalara arasında yer alan Rönesans Holding, Türkmenistan’da üç bakanlık binası inşa edecek. Şirket, Demiryolları, Karayolları ve Ulaşım Araçları bakanlıklarına ait binaları yapacak. Rönesans Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erman Ilıcak ve Rönesans İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Avni Akvardar ’ın Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbangulı Berdimuhamedov tarafından kabul edildiği toplantıda Rönesans Holding’in ülkede devam eden projeleri de ele alındı.

Devlet Başkanı Berdimuhamedov, dünyanın ileri gelen iş çevreleri ile aynı zamanda ülkedeki kalkınma hamlelerine aktif katılan Türk şirketleri ile işbirliğini geliştirdiklerini kaydetti. Ilıcak’ın Türkmen lider Berdimuhamedov’a, Demiryolları Bakanlığı, Karayolları Bakanlığı ve Ulaşım Araçları Bakanlıklarının idari binalarının projelerini sunarak detaylı bilgi verdiği toplantıdan çıkan sonuca göre, önümüzdeki üç ay içinde başlatılacak inşaatların iki ay içinde tamamlanması öngörülüyor.

Aranan Kelimeler:

KATEGORİ: Sektörel Haberler

ÖNCEKİ KONU: »
SONRAKİ KONU: « 


Yorumlara Kapalıdır.

SPONSOR

Mimari, Elektrik, Mekanik, Statik Proje