Reklamı Kapat

Eminevim’e Ev Sahibi Olmak İçin Başvuru Nasıl Yapılır?

Editör: SerMimar Tarih: 20 - Nisan - 2011
Sosyal Paylaşım: Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş twitter

Eminevim, bütün kiracılara ve ev sahibi olmak isteyen herkese faiz ya da vade farkı ödemeden ev satın alma imkanı sunuyor. Eminevim sisteminde ödeyebileceğiniz taksitleri de siz belirliyorsunuz. İsteyen 400 TL, isteyen 1000 TL aylık taksit ödüyor…

Eminevim sistemi, Türkiye’nin neresinde olursanız olun, bütün ev sahibi olmak isteyenlere fırsat sunuyor. Faiz ya da vade farkı ödemeden beğendiğiniz evi istediğiniz yerden satın alabilirsiniz. İsteyen 40 bin TL, isteyen 150 bin TL değerinde ev alabiliyor. Faizin olmaması alacağınız evin fiyatını da yükseltmiyor. Satış fiyatı neyse onu ödüyorsunuz. Eminevim projesinde ödeyeceğiniz taksitleri siz belirliyorsunuz. İsteyen ayda 400 TL, isteyen 700 TL, isteyen 1000 TL ödüyor.

Hiç peşinatı olmayanlar da Eminevim sisteminden ev alabiliyor. Her ay yüzlerce kişi Eminevim ile ev sahibi oluyor. On binlerce kişi ev sahibi olmak için başvuruyor. Siz de kiracılıktan kurtulup kendi evinize taşınmak istiyorsanız bir adım atabilirsiniz.

Eminevim’in 5 yıldır uyguladığı ve yüzlerce aileyi ev sahibi yaptığı sistemi sayesinde isteyen her kiracı, tek kuruş faiz ödemeden kendi beğendiği evi, fiyatında herhangi bir artış olmadan alabiliyor. Bu ayki başvurular için son gün 1 Mayıs!

Nasıl başvurulur?
Eminevim’in merkez ya da şubelerini arayarak almak istediğiniz eve kredi kullanmadan, faizsiz, sizin belirleyeceğiniz ödemelerle sahip olabilirsiniz. Müşteri temsilcilerinin sizi arayıp bilgi vermelerini isterseniz 0532 382 04 66 numaralı telefona adınızı, soyadınızı, ilinizi ve ilçenizi yazıp sms gönderebilirsiniz.

0216 444 36 46

http://www.eminevim.com/

Nagihan Arat/Emlakkulisi.com

KATEGORİ: Sektörel Haberler

ÖNCEKİ KONU: »
SONRAKİ KONU: « 


Yorumlara Kapalıdır.

SPONSOR

Mimari, Elektrik, Mekanik, Statik Proje