Reklamı Kapat

Elysium Soul Beyoğlu Metrekaresi 9 Bin Liradan Satışta

Editör: SerMimar Tarih: 12 - Aralık - 2015
Sosyal Paylaşım: Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş twitter

Ofton İnşaat’ın projesi Elysium Soul Beyoğlu dün gerçekleştirilen lansmanla satışa çıktı

elysium-soul-beyoglu-metrekaresi-9-bin-liradan-satisa-cikti

Ofton İnşaat, İstanbul Beyoğlu’nda inşa edeceği yeni projesi Elysium Soul Beyoğlu’nu satışa çıkardı. Toplam 6 bin 610 metrekare alan üzerine inşa edilecek projenin 20 ayda teslim edilmesi planlanıyor. Ofton İnşaat Yönetim Kurulu Eşbaşkanları Yusuf Şimşek ve İsmail H. Altun, lansmanla ilgili düzenledikleri basın toplantısında Elysium Soul Beyoğlu projesinin yatırım maliyetinin 80-90 milyon TL olacağını ifade etti.

Altun, bölgenin taşıdığı kültürel ve tarihi birikimden esinlenerek Soul olarak adlandırdıkları Elysium Soul Beyoğlu’nda dairelerin metrekare fiyatlarının 9 bin TL ila 14 bin TL arasında değişeceğini kaydetti. 2017 yılında teslim edilmesi planlanan Elysium Soul Beyoğlu projesi modüler mimari tekniğiyle inşa edilecek. Proje 1+0, 1+1, 2+1 ve bahçe katı ile çatı dubleksleri olmak üzere toplam 225 bağımsız birimden oluşacak.

‘2015 BİZİM İÇİN ÇOK VERİMLİ BİR YIL OLDU’

Şimşek de, 2015 yılının ağırlıklı olarak gayrimenkul ve turizmde yatırım yapan Ofton İnşaat için çok verimli geçtiğini söyledi. Şimşek, “Elysium Elit Koşuyolu ve Elysium Serenity Kandilli’nin lansmanlarını gerçekleştirdik. Elysium Miramar Bodrum projesini başlattık. Yılı Elysium Soul Beyoğlu projesinin lansmanı ile kapatıyoruz” dedi.

KATEGORİ: Sektörel Haberler

ÖNCEKİ KONU: »
SONRAKİ KONU: « 


Yorumlara Kapalıdır.

SPONSOR

Mimari, Elektrik, Mekanik, Statik Proje