Dekor Banyo Aksesuarları Geleceğe Güvenle Bakıyor!

Editör: SerMimar Tarih: 6 - Kasım - 2012
Sosyal Paylaşım: Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş twitter

Banyo aksesuar sektöründe güvenilir ve saygın firmalar arasında yer alan Dekor Banyo Aksesuarları, kusursuz müşteri memnuniyeti, profesyonel teknik destek, güvenilir hizmet anlayışı ile geleceğe güvenle bakıyor.

aksesuar, Alman Hastanesi, Bank Asya, banyo, banyo aksesuar firmaları, banyo aksesuar fiyatları, banyo aksesuar ile ilgili aramalar, banyo aksesuar imalatçıları, banyo aksesuar markaları, banyo aksesuar modelleri, banyo aksesuar seti, banyo aksesuar setleri, banyo aksesuarları ikea, banyo aksesuarları ile ilgili aramalar, banyo setleri, bedensel engelli tutunma barları, dekor, Dekor Banyo, Dekor Banyo Aksesuarları, Dekor Banyo Aksesuarları DKR, didim tatil köyü, DKR, güvenilir hizmet anlayışı, hastahane ekipmanları, hastane ekipmanları, hilton otel, ikea, Kadıköy Belediyesi, kayalar inşaat, Koçtaş, kuleli askeri okulu, kusursuz müşteri memnuniyeti, otel ekipmanları, paslanmaz, pirinç, praktiker, primanova, profesyonel teknik destek, soyak yapı aş, sur yapı, tanışlar yapı market, Tekzen, Tepe Home, tübitak çocuk yuvası, tuzla piyade okulu, vatan sağlık hizmetleri

Dekor Banyo Aksesuarları DKR markası altında 1995 yılından beri hem iç piyasa hem yurt dışı piyasası için pirinç ve paslanmaz banyo aksesuarları otel ve hastane ekipmanları ve bedensel engelli tutunma barları üretimi yapıyor. Kendi dalında banyo aksesuar sektöründe güvenilir ve saygın firmalar arasında yer alan

Dekor Banyo Aksesuarları, kusursuz müşteri memnuniyeti, profesyonel teknik destek, güvenilir hizmet anlayışı ile geleceğe güvenle bakıyor.

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini daha iyi karşılayabilmek için bölgelere göre ürün çeşitlendirme ve uyumlaştırmanın önemi herkes tarafından anlaşılmıştır.

Bu yüzden de büyük marketlerde satılan markalı ürünler, ürün kalitesi, düşük fiyatlar,ürün yelpazesi, kolay ulaşılabilirlik, satış promosyonları, iyi organize edilmişlik, yapı market seçiminde ve karar vermede müşteri açısından temel kriterler olmuştur.

TEDARİKÇİLER FUARINA KATILIMLAR YAPIYOR

Firma, DKR markası altında zengin ürün çeşidini perakendeciye ve toptancıya ulaştırmanın kolay yollarından birinin de yapı marketler olduğunun bilinciyle tedarikçiler fuarına katılımlar yaparak yapı marketler için güvenilir bir tedarikçi olmayı hedefliyor.

Bugün Dekor Banyo imzalı ürünlere duyulan yüksek güvenin temelinde kurumun müşteri memnuniyeti anlayışını benimseyip titizlikle uygulaması yatıyor. Zengin ürün çeşidiyle firma, yenilenen ürünlerini,banyolarında estetik ve şıklığı arayan tüketicisinin beğenisine sunuyor.

Ağustos 2011 yılında piyasaya sunduğu MDF desenli klozet kapakları 5 farklı deseniyle, aranılan özelliklerde 304 kalite paslanmaz çelik menteşe sistemiyle kullanıcının beğenisini kazanan Dekor Banyo kolay ulaşılabilirlik içinde, yurtiçi ve yurt dışı olmak üzere, DKR markasını tercih eden 320 satış noktasında hizmet veriyor.

DEKOR BANYO AKSESUARLARI olarak Türkiye’de hizmet sunduğumuz inşaat firmaları, mağazalar, marketler ve halen işbirliği içerisinde bulunduğumuz firmaların bazılarını dikkatinize sunarız.

– TÜBİTAK COCUK YUVASI (GEBZE KAMPÜSÜ)
– SOYAK YAPI İNŞ. A.Ş. (MAVİŞEHİR-İZMİR)
– SUR YAPI (İSTANBUL)
– VATAN SAĞLIK HİZMETLERİ (İSTANBUL)
– KAYALAR İNŞAAT A.Ş. (DİDİM TATİL KÖYÜ)
– BANK ASYA MERKEZ BİNASI (İSTANBUL)
– KULELİ ASKERİ OKULU (İSTANBUL)
– TUZLA PİYADE OKULU (İSTANBUL)
– ALMAN HASTANESİ (İSTANBUL)
– TANIŞLAR YAPI MARKETLERİ A.Ş. (İSTANBUL)
– AKP ANKARA İLÇE BİNASI (ANKARA)
– YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ POLİKLİNİĞİ (İSTANBUL)
– FİLTAŞ YAPI VE İNŞ. MALZ. A.Ş. (İSTANBUL)
– KİLER MAĞAZACILIK A.Ş. (ANKARA)
– ÜNKAR BEYNELMİNEL NAK. A.Ş. (İSTANBUL)
– BAUMAX YAPI MARKETLERİ (İSTANBUL)
– KADIKÖY BELEDİYESİ (İSTANBUL)
– GRAND STAR A.Ş. (İSTANBUL)
– YENİ ÇAMLICA HASTANESİ (İSTANBUL)
– MİLTA TURİZM İŞLETMELERİ A.Ş. (BODRUM)
– HİLTON OTEL (ANTALYA-ALANYA)

Aranan Kelimeler:

E-Mail Aboneliği İle Haberiniz Olsun!

Mail Adresinizi Giriniz:

KATEGORİ: Sektörel Haberler

ÖNCEKİ KONU: »
SONRAKİ KONU: « 


Yanıt Gönder

SPONSOR

Mimari, Elektrik, Mekanik, Statik Proje