Sektörel Haberler

DARTY, 23. Mağazasını Mersin’de Açtı!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden DARTY, Türkiye’deki 23. mağazasını Mersin’de açtı. Ürünün, fiyatın ve hizmetin en iyisini sunan DARTY Mersin Marina Alışveriş Merkezi’nde üstün ve farklı hizmetleri tüketicilere vermeye devam edecek

Mersin ile birlikte Anadolu’daki 9. mağazasını faaliyete geçiren DARTY, böylece mağazalarının bulunduğu şehir sayısını da dokuza yükseltti. Her yıl beş mağaza açma hedefiyle yola çıkan DARTY, yılın ilk yarısı bitmeden bu yılki 3. mağazasını açarak sene sonuna kadar bu hedefini aşacağı sinyalini vermiş oldu.

Açılışa özel yüzde 50’ye varan indirim ve sürprizleri kaçırmak istemeyen yüzlerce Mersinli DARTY mağazasının önünde sabahın erken saatlerinden itibaren beklemeye başladı. Kuyruğa giren tüketicilerin sayısı mağaza açılış saati yaklaştıkça 300’den fazla kişiye ulaştı. Saat 09.00’da açılan mağazayı dolduran Mersin halkı kalabalığa rağmen herhangi bir izdiham yaşamadı, alışverişlerini rahatlıkla ve güven içinde yaptı. Dışardaki sıcak havaya aldırmadan uzun süre kuyrukta bekleyen kişilere DARTY tarafından limonata ikram edildi.

En fazla ilgiyi ise fiyatı 1099 TL’den 799 TL’ye düşen LG 32” LCD TV ve 499 TL’den 399 TL’ye düşen packardbell mini dizüstü bilgisayar ve daha yüzlerce indirimli ürün gördü. Beyaz eşyalardan diz üstü bilgisayara, cep telefonlarından fotoğraf makinesine, video kameradan küçük ev aletlerine kadar birbirinden seçkin markalarda açılış nedeniyle çok büyük indirimler olduğundan ürünlerin bir kısmı neredeyse dakikalar içerisinde tükendi. Mersinliler ihtiyacı olan ürünleri yapılan indirimler ve sürprizler sayesinde DARTY’nin üstün hizmet kalitesi ve garantisiyle satın aldı.

Mersin mağazasının açılışına gösterilen ilgiden son derece memnun olduklarını belirten DARTY yetkilileri yaptıkları açıklamada şunları söyledi;

“Mersin’de açtığımız DARTY Mersin – Marina mağazamız ile Akdeniz Bölgesi’ndeki ikinci mağazamızı açmış olduk. DARTY olarak yatırımlarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz. Mersin’deki bu mağazamız ile birlikte mağaza sayımız 23’e yükselmiş oldu. Mersin halkına DARTY’ye olan yoğun ilgi ve güvenlerinden ötürü teşekkür ediyoruz. Biz de kendilerine; en yeni ve kaliteli ürünleri, her gün en iyi fiyat ve en iyi hizmet garantisiyle buluşturacağımıza söz veriyoruz. Ayrıca buradan 2011’de de geçtiğimiz senelerde olduğu gibi yatırımlarımıza hız kesmeden devam ederek, Türkiye genelinde yeni mağazalar açmayı sürdüreceğimizin müjdesini vermek istiyoruz.”

Küçük ev aletlerinden beyaz eşyaya kadar 190 kategoride 355 markaya ait 5000’de fazla ürünün en iyi fiyatlarla satın alınabileceği DARTY; İstanbul, İzmit, İzmir, Ankara, Antalya, Adapazarı, Konya ve Çorlu’dan sonra Mersin mağazası ile Mersin halkına da hizmet verecek.

DARTY Türkiye Mağazaları
Darty Profilo Mağazası, Darty Kale Outlet Center Mağazası, Darty Yenibosna Mağazası, Darty İstinye Park Mağazası, Darty Markiz Mağazası, Darty Carousel Mağazası, Darty Mavişehir Koçtaş İzmir Mağazası, Darty İzmit Real Avm Mağazası, Darty Palladium Mağazası, Darty Eyüp Mağazası, Darty Beylikdüzü Koçtaş Mağazası, Darty Osmanbey Mağazası, Darty Marintürk Pendik Mağazası, Darty Ankara Kentpark Mağazası, Darty Antalya Lara CarrefourSA Mağazası, Darty Ataköy Plus AVM, Darty Konya Mağazası, Darty Merter Mağazası, Darty Adapazarı Mağazası, Darty Avcılar Pelican Mall Mağazası, Darty İzmir Balçova Mağazası, Darty Çorlu Kipa Mağazası, Darty Mersin Marina Mağazası