Reklamı Kapat

Conrad İstanbul’un Sahibinden Bodrum’a Yeni Yatırım

Editör: SerMimar Tarih: 26 - Ağustos - 2015
Sosyal Paylaşım: Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş twitter

Conrad İstanbul Oteli’nin sahibi olan Aksoy Holding, Muğla’nın Bodrum İlçesi Tilkicik Koyu’nda gerçekleştireceği gayrimenkul projesi Epique Island’ı tanıttı. 2017’de bitmesi planlanan projede, 75 villa, marina, butik otel, plajlar, açık havuz ve deniz havuzu, çocuk kulübü, heliport, restoran ve barlar ile fitness ve Spa’nın yer alacağı belirtildi.

conrad-istanbulun-sahibinden-bodruma-yeni-yatirim

Tasarım süreci 2014’te başlayan projede inşaat faaliyetleri 2015 itibariyle başladı. Teslimlerin 2017 yazında yapılması planlanan dev yatırım içerisinde 75 villa, marina, butik otel, plajlar,açık havuz ve deniz havuzu, çocuk kulübü, heliport, restoran ve barlar ile fitness ve Spa yer almakta.

İç mimarisi Stefan Antoni Associates, uygulama mimarisi ise Bora Ekinci Mimarlık tarafından gerçekleştirilen Epique Island projesinde, villalar 513 metrekare ile 738 metrekare arasında farklılık gösteriyor. 10 farklı tasarıma sahip villalar içerisinde 3, 4, 5 oda yer almakta.

KİŞİSEL LÜKSÜN YENİ ADRESİ OLACAK

Aksoy Holding CEO’su Batu Aksoy’un Epique Island ‘taki tanıtım konuşmasında, “Türk turizmine önemli katkıda bulunacağını düşündüğümüz Epique Island projesini duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Projemizin, villa sahipleri ile otel ve marinayı ziyaret edecek tüm konuklara benzersiz bir deneyim sunacağına inanıyoruz. Bodrum’un en güzel koylarından Tilkicik’te doğaya ve çevreye duyarlı olarak inşa edilecek projemizin kişisel lüksün yeni adresi olacağına inanıyoruz. Güney Afrika kökenli olması nedeniyle doğayla içiçe yaşam konusunda uzman olan SAOTA ile gerçekleştirdiğimiz Epique Island projemiz, gerek konumu gerek mimarisi gerekse de sunacağı hizmetler ile Türk turizmine ve gayrimenkul sektörüne yenilikler getirecektir” dedi.

(Emlaktasondakika.com-Uğurcan Tokay)

KATEGORİ: Sektörel Haberler

ÖNCEKİ KONU: »
SONRAKİ KONU: « 


Yorumlara Kapalıdır.

SPONSOR

Mimari, Elektrik, Mekanik, Statik Proje