1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Çanakkale Eceabat İskelesinde 2 Kilometrelik Kuyruk Oluştu!

Ramazan Bayramı tatilini geçirmek için Çanakkale güzergahını kullanan tatilciler, feribot iskeleleri önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

bayramda feribot iskeleleri, çanakkale eceabat iskelesi, çanakkale feribot, çanakkale feribot iskelesi

Tatillini geçirmek için Çanakkale’ye gelmek üzere Eceabat ile Kilitbahir köyü iskelelerine gelen tatilciler, bölgede yoğunluk yaşanmasına neden oldu.

Kilitbahir köyünden Çanakkale’ye geçmek için bekleyen araçların oluşturduğu araç kuyruğu, zaman zaman 2 kilometreye ulaştı.

Çanakkale Boğazı ile adalar arasında ulaşımı sağlayan GESTAŞ A.Ş. yetkilileri de yoğunluğu azaltmak amacıyla seferlerini aralıksız olarak sürdürdü.

Öte yandan Anadolu yakasından Avrupa yakasına gitmek isteyen vatandaşları taşıyan otobüsler de gece geç saatlerde Çanakkale Feribot İskelesi’nde yoğunluk yaşanmasına neden oldu.

Feribot iskelelerinde dün öğle saatlerinde başlayan araç yoğunluğu gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

Araç yoğunluğunun olduğu bölgelerde önlem alan ekipler ise sürücüleri aşırı hız yapmamaları ve trafikte dikkatli olmaları konusunda uyardı.

AA

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418