Reklamı Kapat

Bursa’ya 5 Yıldızlı Polis Merkezi Yapılacak!

Editör: SerMimar Tarih: 23 - Kasım - 2012
Sosyal Paylaşım: Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş twitter

Bursa’da, içinde spor odası, konferans salonu ve duş kabinlerinin bulunduğu polis merkezi açılacak.

Bursa, Bursa Emniyet Müdürlüğü, bursa polis merkezi, polis merkezi, Projeler, Projeler haberleri

1200 metrekare alan üzerine 5 katlı olacak polis merkezi, 1 milyon liraya mal olacak ve bir yıl içinde tamamlanıp hizmete girecek.

Bursa Emniyet Müdürlüğü, güvenliğin daha hızlı sağlanması amacıyla polis merkezlerini yeniliyor. Önümüzdeki yıl hizmete girmesi planlanan ve Türkiye’de bir ilk olacak olan polis merkezi, Bağlarbaşı Mahallesi’nde kurulacak.

1200 metrekare alan üzerine 1 milyon liraya mal olacak 5 katlı olarak inşa edilecek polis merkezinde spor odası, konferans salonu ve gözaltına alınan şüphelilerin bile banyo yapmalarını sağlayacak duş kabinleri bulunacak. Suçlu ve mağdurun birbirlerini göremeyeceği odaların yer alacağı polis merkezinde 24 saat izlenebilen 5 ayrı nezarethane bulunacak.

Hürriyet, Bağlarbaşı, Yunuseli, Güneştepe ve Karaman mahallelerine hizmet verecek olan polis merkezinin protokolü Vali Şehabettin Harput, Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya ve Osmangazi Belediye Başkanı AK Parti’li Mustafa Dündar arasında imzalandı. Bursa Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, “Amacımız vatandaşlarımıza rahat bir ortamda hizmet götürebilmek, hizmet kalitemizi daha üste çıkarmak” dedi.

Kaynak: DHA

KATEGORİ: Sektörel Haberler

ÖNCEKİ KONU: »
SONRAKİ KONU: « 


Yanıt Gönder

SPONSOR

Mimari, Elektrik, Mekanik, Statik Proje