Reklamı Kapat

Başka Bir Dünya Yaşatacak

Editör: SerMimar Tarih: 25 - Ocak - 2013
Sosyal Paylaşım: Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş twitter

Mozaik İnşaat Genel Müdürü Yalçın, “5 yıldızlı otel konforunda, şehir içinde şehir inşa ediyoruz” dedi

baska-bir-dunya-yasatacak

KURULDUĞU tarihten itibaren kalite ve güven anlayışından taviz vermeyen Mozaik İnşaat, sektörün birçok dalında başarılı projelere imza atıyor. Bunlardan en iddialı olanı ise Another World Projesi.

‘DOĞAYLA DOST’
Yılların deneyimiyle pekişmiş şirket kültürünün sağlam temeller üzerinde Alanya’ya yansıtıldığını, saygın kurumsal kimliği ile Türkiye’de ve dünyada yapı sektörünün lider markaları arasında şirket olarak yer edindiklerini söyleyen Mozaik İnşaat Genel Müdürü Nuh Mehmet Yalçın, “Şirket ortaklarımız Ahmet Sağıroğlu ve Rıfat Özdemir ile birlikte Alanya’da gerçekleştirdiğimiz kaliteli ve doğaya uyumlu projelerle Alanya Belediyesi’nden birçok defa teşekkür belgesi aldık. Yerel yönetimlerin bu tip belgeleri sunması, projelerin dünya standartlarına ve doğaya uygun şekilde gerçekleştiğinin işaretidir” dedi.

‘DÖNER RESTORANI VAR’
Konut satın alacak yerli ve yabancıların, güvenlik, sağlık ve sportif aktivite olanaklarına büyük önem gösterdiklerine değinen Yalçın, bu bağlamda 5 yıldızlı otel konforunda yapılar inşa ettiklerini dile getirdi. Another World Projesi’nin Çıplaklı, Gülevşen mevkiinde inşa edildiğini ve 31 bin metrekare alan üzerine kurulduğunu belirten Yalçın, “Şehre yakınlığıyla dikkatleri üzerine toplayan projemizin en büyük özelliği ise içerisinde 24 metre yüksekliğinde döner restoranın bulunacak olması” dedi.

KENDİ KENDİNE YETEBİLEN BİR ŞEHİR
19 blok, 450 daireden oluşan Another World Projesi’nde 1+1, 2+1, 3+1 ve teras ev seçenekleri yer alıyor. Sosyal kullanım alanlarında ise market, doktor, terzi, çamaşırhane, fitness, sauna, stres mağarası, SPA, mini golf, hamam, tenis, squash, çocuk oyun parkları, döner restoran, kapalı ve açık yüzme havuzları göz dolduruyor.

Yüzde 50 inşaat çalışmaları tamamlanan Another World Projesi, 2014 yılında çevre düzenlemesiyle birlikte tamamen bitmiş olacak. Konut satışları devam ediyor.

Yeni Alanya

E-Mail Aboneliği İle Haberiniz Olsun!

Mail Adresinizi Giriniz:

KATEGORİ: Sektörel Haberler

ÖNCEKİ KONU: »
SONRAKİ KONU: « 


Yanıt Gönder

SPONSOR

Mimari, Elektrik, Mekanik, Statik Proje