Reklamı Kapat

Başbakan Van Deprem Konutlarını 23 Ekim’de Teslim Edecek!

Editör: SerMimar Tarih: 5 - Eylül - 2012
Sosyal Paylaşım: Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş twitter

Van’da depremzedeler için yapılan konutların teslimi, Başbakan Erdoğan’ın katılımıyla 23 Ekim’de gerçekleştirilecek…

TOKİ depremzede konutları, toki van konut projeleri, toki van konutların teslimi, toki van kura çekilişi, van deprem konutları, van konut projeleri, Toki Daire Fiyatları, toki,

Firma: TOKİ
Proje: Van Deprem Konutları

Van’da geçen yıl meydana gelen depremlerin ardından inşa edilen kalıcı konutlar kurayla depremzedelere verildi. Törende bir konuşma yapan Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, “Türkiye uluslararası alanda daha fazla söz sahibi oldukça birileri rahatsız oluyor ve onun için önüne problemler çıkarılmaya çalışılıyor. İçeride bir sorun varsa herkes o sorunu daha da büyütmek için seni zora sokar, Türkiye’yi yormak için. Bütün bunları düşünelim. Ben özellikle Doğulu, Güneydoğulu, Türkiye’nin neresinde olursa olsun bütün vatandaşlarımdan, özellikle Kürt kökenli vatandaşlarımızdan büyük devleti, büyük birlikteliği ve büyük yolu düşünmelerini istiyorum” dedi.

TÖRENE BAŞBAKAN KATILACAK

Evlerini teslim alan Vanlı depremzedeler, gözyaşlarını tutamadı. Bu arada, son kalan konutlar depremin yıldönümü 23 Ekim’de Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile sahiplerine teslim edilecek.

Takvim

KATEGORİ: Sektörel Haberler

ÖNCEKİ KONU: »
SONRAKİ KONU: « 


Yanıt Gönder

SPONSOR

Mimari, Elektrik, Mekanik, Statik Proje