Reklamı Kapat

Ataşehirliler İçin Yaz Sineması Kuruldu!

Editör: SerMimar Tarih: 30 - Temmuz - 2012
Sosyal Paylaşım: Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş twitter

Bir zamanların vazgeçilmezleri arasında yer alan yazlık sinemalar Ataşehir Belediyesi ile yeniden hayat buluyor. Ataşehir Belediyesi Ramazan etkinlikleri kapsamında her akşam, ilçedeki farklı bir bölgede yazlık sinema gösterimleri yapıyor

Ataşehir Belediyesi,Berlin Kaplanı,yazlık sinema,yazlık sinema ataşehir,Selvi Boylum Al Yazmalım

Yaz akşamlarını renklendiren yazlık sinema sayesinde hayatında sinemaya gitmemiş birçok Ataşehirli ilk kez sinemada film izlemenin keyfini yaşıyor.

Birbirinden güzel filmler yazlık sinemada

Ataşehirliler bir ay boyunca birbirinden güzel filmleri yazlık sinemada seyretme imkânı buluyor. 4 farklı Türk filmi Ramazan ayı boyunca Ataşehirlilerle buluşuyor. Ata Demirer’in başrolünü oynadığı Berlin Kaplanı ile başlayan yazlık sinema keyfi, Türkan Şoray ve Kadir İnanır’ın unutulmaz filmi ‘Selvi Boylum Al Yazmalım’ ile devam ediyor. Çetin Tekindor, Yiğit Özşener, Gökçe Bahadır, Hümeyra ve Zafer Alagöz gibi isimlerin rol aldığı ‘Dedemin İnsanları’, Tolga Çevik, Köksal Engür, Pelin Körmükçü, Toprak Sergen, Zeynep Özder gibi isimleri kadrosunda buluşturan ‘Sen Kimsin’ filmleri ile bir ay boyunca Ataşehirlilerle buluşacak diğer sinema filmleri.

Aranan Kelimeler:

KATEGORİ: Sektörel Haberler

ÖNCEKİ KONU: »
SONRAKİ KONU: « 


Yorumlara Kapalıdır.

SPONSOR

Mimari, Elektrik, Mekanik, Statik Proje